Pierwsze Biuro Nieruchomości w Konkursie Gospodarczym

Strona główna > Strona korporacyjna > Pierwsze Biuro Nieruchomości w Konkursie Gospodarczym

Rentumi – Numerem 1 na Pomorzu Zachodnim!

 

Kolejny sukces na drodze naszego Biura Nieruchomości! We wtorek 11 grudnia 2018 roku zostaliśmy wyróżnieni na tle wielu znakomitych firm , jako pierwsze innowacyjne biuro nieruchomości, posiadające aplikację do zarządzania wynajmem mieszkań, tu w Szczecinie – zdobywając pierwsze miejsce w głosowaniu otwartym internautów na Gali Finałowej Konkursu Gospodarczego „Twój Biznes pod Banderą Sukcesu za najlepsze mikroprzedsiębiorstwo na Pomorzu Zachodnim! Jest to wyjątkowa data dla całego zespołu Rentumi.

 

 

 

Celem konkursu gospodarczego marszałka Olgierda Geblewicza, ,,Twój biznes pod banderą sukcesu’’ było wyłonienie najbardziej innowacyjnego, oryginalnego i kreatywnego podmiotu gospodarczego. Głosowanie zostało podzielone na trzy kategorie: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo. Rozwijające się w naszym regionie – zachodniopomorskim.

A na zwycięzców, czekać już będzie kampania promocyjna, w której zachęcać będą do budowania swoich przedsiębiorczych imperiów na Pomorzu Zachodnim.

 

Nasza kampania promocyjna już ruszyła!

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu zdobywając Banderę Sukcesu! (czyt. więcej) Cały konkurs został przeprowadzony w naprawdę ciekawy i pomysłowy sposób w ramach którego ponad 12 tysięcy internautów mogło wcielić się w rolę przedsiębiorców inwestujących swoje monety na giełdzie w akcje dowolnie wybranej firmy.

 

„W rywalizację zaangażowało się ponad dwanaście tysięcy uczestników. W kategorii mikrofirm mieszkańcy docenili producenta innowacyjnego systemu do zarządzania wynajmem mieszkań – firmę Rentumi ze Szczecina.” – Wspomina Marek Mucha

 

 

Wyjątkowa inicjatywa, wyjątkowy region i wyjątkowe przedsiębiorstwa go tworzące.

Pokazały, że Szczecin – jeszcze nie raz nas zaskoczy, a my wraz z nim!

Niezapomniany klimat dźwiękowy, finałowej Gali, zapewniła Orkiestra Adama Sztaby, a całość w zabawny sposób poprowadzili Agnieszka Cegielska i Jarosław Kuźniar.

Nie zabrakło także tematycznych prelekcji, opowiadających o osiąganiu sukcesu, w życiu osobistym jak i biznesowym. Przedstawionych przez Przemysława Kossakowskiego i Olgę Kozierowską, którzy opowiedzieli nam trochę o swojej historii.

 

 

Dziękujemy całej ekipie Rentumi i wszystkim internautom, którzy zainwestowali swoje monety w naszą firmę i docenili jej pozycję na rynku. Jest to kolejny szczebel naszego rozwoju – zmieniamy rynek nieruchomości na lepszy!

Podchodząc do niego w bardziej innowacyjny sposób, dzięki najnowszym technologiom IT! – Nie tylko do zarządzania wynajmem mieszkań, ale także profesjonalnego marketingu nieruchomości

 

Z nami – stworzysz swoje biuro nieruchomości w 30 dni!

 

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej