Umowy Rentumi w sieci Blockchain

Strona główna > Strona korporacyjna > Umowy Rentumi w sieci Blockchain

Dlaczego podpisujemy umowę u notariusza?
Notariusz dzięki temu, że nabył uprawnienia i zyskał zaufanie społeczne może podpisać się pod konkretnym dokumentem. Tym samym potwierdza, że w danym dniu umowę podpisały dane osoby na z góry określonych warunkach.

Rentumi współpracuje z czołowymi notariuszami w Polsce i na świecie ale chcemy dawać naszym klientom jeszcze większe bezpieczeństwo przy zawieraniu umów.

Technologia stale się rozwija a co za tym idzie zabezpieczenia poprawiające bezpieczeństwo również są udoskonalane. Rentumi nie stoi w miejscu, rozwijamy nasze usługi również o aspekt bezpieczeństwa danych naszych klientów.

Technologia Blockchain daje nam możliwość uwiarygodnienia podpisanej umowy dzięki zapisaniu jej skrótu w łańcuchu blockchain. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy usługę zabezpieczenia wiarygodności podpisanej umowy najmu w oparciu o zabezpieczenia kryptograficzne.

Niezależnie od tego czy jesteś informatykiem i zabezpieczenia kryptograficzne nie są Ci obce czy też jesteś laikiem a komputera używasz sporadycznie – możesz mieć pewność, że przy podpisaniu jakichkolwiek umów w firmie Rentumi jesteś w pełni bezpieczny.

Czym jest blockchain:
Blockchain lub łańcuch bloków (czasem też łańcuch blokowy) – zdecentralizowana i rozproszona baza danych w modelu open source w sieci internetowej o architekturze peer-to-peer (P2P) bez centralnych komputerów i niemająca scentralizowanego miejsca przechowywania danych, służąca do księgowania poszczególnych transakcji, płatności lub zapisów księgowych zakodowana za pomocą algorytmów kryptograficznych. W istocie blockchain to swoisty zdecentralizowany i rozproszony rejestr transakcji lub mówiąc inaczej jest to zdecentralizowana platforma transakcyjna w rozproszonej infrastrukturze sieciowej. Blockchain to publiczny i jawny rejestr do którego dostęp może uzyskać każdy.

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej