VII Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

Strona główna > Strona korporacyjna > VII Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

Inwestowanie w nieruchomości jako droga do lepszej emerytury.

27 października w Hotelu Atrium w Szczecinie zakończyło się Intensywne 3-dniowe Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości z wykorzystaniem najnowszych systemów IT, organizowane przez Rentumi. Tematem przewodnim było pomnażanie kapitału poprzez flipowanie, zakup i sprzedaż nieruchomości poprzez budowanie relacji i negocjacje z klientem kupującym oraz sprzedającym, tworzenie gotowców inwestycyjnych, aktywna kalkulacja inwestycji w arkuszach Excel.

Ze względu na możliwość dofinansowania szkoleń Rentumi ze środków unijnych, przeważającym kryterium kwalifikującym do przyznania refundacji w październiku był wiek 50+. Zainteresowanie było na tyle spore, że sala szkoleniowa zapełniła się po brzegi, głównie osobami z branży nieruchomości i nie tylko.

Szkolenie prowadził Wojciech Kłodziński, założyciel firmy Rentumi, przy wsparciu znanych inwestorów i specjalistów z rynku nieruchomości w Polsce. Pierwszego dnia uczestnicy mieli okazję poznać etapy procesu flipowania na nieruchomościach i wysłuchać jednego z najbardziej znanych prelegentów w tej tematyce – Wojtka Orzechowskiego.

Wojciech Orzechowski podczas pierwszego dnia szkolenia.

Przyszli inwestorzy nieruchomości drugiego dnia szkolenia poznawali rozwiązania problemów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związanych z prawem w nieruchomościach. Tym razem specjalistą oraz aktywnym inwestorem w nieruchomości był nasz lokalny Radca Prawny – Sylwester Kasprzewski, który udzielał na bieżąco konsultacji uczestnikom szkolenia. Druga połowa dnia była poświęcona nauce budowania relacji oraz negocjacji, które są niezbędne do sprawnego i skutecznego inwestowania w nieruchomości. Na scenie Krzysztof Rzepkowski w swoim niepowtarzalnym stylu przekazał wiedzę zdobywaną latami. Krzysztof w dokładny sposób pokazał jakich argumentów nie używać podczas negocjacji, jak sprytnie zakupić nieruchomość poniżej wartości rynkowej z satysfakcją dla obu stron, a także jak sprzedać mieszkanie praktycznie za każdą cenę!

Szkolenie było mocno nastawione na networking! Uczestnicy bardzo dobrze korzystali z paneli dyskusyjnych, które przy okazji stanowiły przerwy między prelekcjami. W tej branży to podstawa – wymiana kontaktów i budowanie relacji. Zdobyta wiedza na szkoleniu mogła zostać od razu wykorzystana w praktyce, która w niedługim czasie z pewnością zaowocuje wspólnymi transakcjami, o czym świadczą poprzednie edycje szkoleń Rentumi i efekty naszych absolwentów.

Ostatni dzień szkolenia był wyraźnie intensywny!

Nie dało się ukryć, że trzeciego dnia prowadzący – Wojciech Kłodziński poruszył najważniejsze tematy na drodze do budowania pasywnego dochodu na emeryturze! Dla wielu uczestników dzisiejsze technologie i systemy automatyzacji były nie lada zaskoczeniem a nawet abstrakcją, pozostając wciąż faktem coraz bardziej wykorzystywanym wśród nowoczesnych rentierów.

Obecni na sali pośrednicy obrotu nieruchomościami, prawnicy, architekci oraz właściciele firm z pracownikami zostali „zbombardowani” najnowszymi trendami oraz narzędziami stosowanymi przy flipowaniu, biznesie podnajmu, wynajmu oraz tworzeniu gotowców inwestycyjnych.

Uczestnicy zostali wyposażeni w unikalne narzędzia dostępne wyłącznie dla absolwentów szkolenia, checklisty, kalkulatory zwrotu z inwestycji, wzory umów – w tym najlepiej sprzedająca się umowa najmu pokoju w Polsce, a także umowa najmu mieszkania, które są również dostępne na stronie https://sklep.rentumi.pl/produkt/umowa-najmu-mieszkania/

Chętnych na szkolenie było na tyle sporo, iż frekwencja szkolenia przerosła nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję szkolenia w Szczecinie „Pomnażanie kapitału poprzez fllipowanie z wykorzystaniem systemów IT.”

Już 6 grudnia 2019 r. w Hotelu Silver w Szczecinie! kolejna już VIII edycja 3- dniowego Intensywnego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości. Zapisy trwają do 22 listopada! Nie obowiązuje już warunek wiekowy 50+!

Głównym kryterium jest własna działalność gospodarcza lub spółka na terenie województwa zachodniopomorskiego. Uczestnikiem szkolenia może być również pracownik.

Napisz lub zadzwoń do nas, mamy specjalną ofertę dla Ciebie nawet jeśli nie spełniasz kryteriów!

Więcej informacji:

http://www.ekspertinwestycji.pl

Sprawy merytoryczne i organizacyjne:

szkolenia@rentumi.pl

+48 506 136 131

Refundacja:

Maciej Piątkowski

mpiatkowski@rentumi.pl

+48 506 136 131

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej