Powierzchnia
64 m²
Pokoje
4
Piętro
parter
Opis
Do wynajęcia komfortowy, jednoosobowy, nieprzechodni pokój w świeżo wyremontowanym mieszkaniu 4-pokojowym przy ul. Sardyńskiej na Mokotowie (Warszawa, rejon Sadyba/Stegny). Jest to pierwszy najem po generalnym remoncie, wszystko jest nowe.
Mieszkanie ma 64 m² i składa się z 4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju. Kuchnia jest nowa, elegancka, w pełni wyposażona w markowy sprzęt AGD (lodówka LG, Bosch, Franke). Łazienka i WC są osobne; łazienka z dużą kabiną prysznicową, deszczownicą i pralką; WC z automatycznym bidetem. W przedpokoju znajduje się duża szafa. Wejście do mieszkania wyposażone jest w inteligentny zamek Nuki.
Pokój jest umeblowany i gotowy do wprowadzenia. Wyposażenie obejmuje wygodną rozkładaną kanapę, fotel, lampę stojącą, pojemną szafę, komodę, regały, biurko z krzesłem, nowoczesną lampkę biurkową, lustro, dywan, zasłony i rolety. Pokój posiada klimatyzację i loggię/balkon. Drzwi zamykane na klucz.
Koszty: najem 1650 zł/miesiąc, opłaty administracyjne i media 600 zł/miesiąc (w tym internet). Łącznie 2250 zł/miesiąc. Kaucja zwrotna 2250 zł. Preferowane minimum 12 miesięcy najmu. Pokój dostępny od zaraz. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do SGGW, SGH, Łazarskiego, metra Wilanowska i centrum. Szukamy spokojnych, niepalących osób, które cenią czystość i porządek. Bez zwierząt.
Dostępne od
01.06.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu1650 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Razem miesięcznie2150 zł
Kaucja (jednorazowo)2250 zł
Media i rozliczenia
Szczegóły rozliczeń
Internet w cenie
Zasady najmu i media
Zwierzęta: Nie
Najem okazjonalny: Nie
Min. okres najmu: 12 mies.
- Metraż
- 64 m²
- Liczba pokoi
- 4
- Piętro
- parter
Informacje o budynku
- Rok budowy
- 2018