Powierzchnia
20 m²
Pokoje
1
Piętro
1/1
Opis
Oferujemy do wynajęcia świeżo wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni około 20 m², zlokalizowane przy ulicy Wilanowskiej, w prestiżowym budynku odrestaurowanej willi AVE.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku. Okna wychodzą na spokojny ogród od strony podwórza. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania. Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, w tym pralkę, zmywarkę, kuchenkę indukcyjną oraz lodówkę. W pokoju znajduje się kanapa, biurko i stolik, a dodatkową przestrzeń zapewnia sypialnia zlokalizowana na antresoli. Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę i toaletę.
Do dyspozycji najemców pozostaje duży parking oraz zadbany ogród przy budynku. Cała posesja jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność. Lokalizacja w centrum miasta jest niezwykle dogodna – zaledwie 300 m do Centrum Handlowego Stara Papiernia, 500 m do Parku Zdrojowego oraz 250 m do terenów rekreacyjnych Łąki Oborskie.
Cena: 2200 zł + opłaty eksploatacyjne. Kaucja: 2200 zł.
Dostępne od
15.01.2025
