Powierzchnia
24 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Opis
Zapraszam do wynajęcia przytulnej kawalerki o powierzchni 24 m2, zlokalizowanej na poddaszu kamienicy w centrum Bydgoszczy przy ul. Wileńskiej 11. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Jest to komfortowa przestrzeń, idealna dla osób ceniących sobie wygodę i nowoczesny styl życia.
Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajduje się lokalny rynek, dworce PKP i PESA (poniżej 1 km), liczne sklepy i punkty usługowe. Basen Astoria oraz WSG oddalone są o zaledwie 10 minut spacerem, a przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości kilku minut od budynku.
Szczegóły finansowe:
Czynsz najmu: 1671 PLN
Opłaty administracyjne (wspólnota): 129 PLN
Dodatkowe opłaty: prąd (ogrzewanie podłogowe, rozliczane co dwa miesiące na podstawie faktur).
Kaucja zwrotna: 1999 PLN.
Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu i oglądania przez 7 dni w tygodniu. Oferta dostępna w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Dostępne od
16.05.2024
