Powierzchnia
32.36 m²
Pokoje
2
Piętro
4/4
Opis
Zapraszamy do przestronnego, dwupokojowego apartamentu o powierzchni 32,36 m², zlokalizowanego na czwartym piętrze w urokliwej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej 14.
Mieszkanie zachwyca spójną koncepcją wykończenia i wysokiej jakości materiałami. Przemyślane rozwiązania oraz wysokie sufity gwarantują komfortowe warunki. Wszystkie elementy wyposażenia, od mebli po sprzęt AGD, są nowe. Akceptujemy zwierzęta, a umowa najmu zawierana jest na minimum rok.
Lokalizacja w centrum miasta zapewnia doskonałą komunikację. Części wspólne kamienicy zostały pięknie odrestaurowane.
Standard wykończenia obejmuje panele podłogowe i gresy, ściany pokryte gładzią gipsową oraz panoramiczne okna PCV. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD. Pozostałe umeblowanie jest do uzgodnienia, z możliwością doposażenia zgodnie z potrzebami najemców.
Budynek to czteropiętrowa, odrestaurowana kamienica z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejską. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe.
Koszt wynajmu to 1800 zł miesięcznie (plus czynsz administracyjny i opłaty za prąd). Kaucja wynosi równowartość jednomiesięcznego czynszu. Okna skierowane są na północny-wschód.
Dostępne od
15.05.2024
