Powierzchnia
32 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Opis
Zapraszamy do komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu. Oferta idealna dla osób ceniących sobie wygodę i doskonałą lokalizację.
Mieszkanie o powierzchni 32 m², usytuowane w kamienicy z 1967 roku, oferuje dwa pokoje oraz jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty: meble, pralkę, kuchenkę, lodówkę i piekarnik. Nowoczesne okna plastikowe zapewniają komfort użytkowania.
Lokalizacja na Żoliborzu to gwarancja bliskości licznych parków i terenów zielonych, takich jak Park Żeromskiego, a także atrakcji kulturalnych, w tym kina Wisła. W okolicy znajdują się również szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, restauracje, kawiarnie oraz miejsca rekreacji sportowej. Doskonała komunikacja miejska, w tym metro, autobusy i tramwaje, zapewnia łatwy dostęp do każdej części miasta.
Nie czekaj – skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie tej wyjątkowej nieruchomości!
Dostępne od
30.03.2026
