Powierzchnia
32 m²
Pokoje
1
Piętro
3/4
Opis
Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkania o powierzchni 32 m², zlokalizowanego na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym w sercu Śródmieścia Bytomia. Lokal jest w dobrym stanie technicznym i gotowy do wprowadzenia się.
Mieszkanie składa się z jednego pokoju oraz oddzielnej kuchni. Jest w pełni wyposażone, oferując komfortowe warunki do zamieszkania. Znajdziesz tu niezbędne meble, a także pralkę, lodówkę i piekarnik. Do dyspozycji najemcy jest również przynależna piwnica oraz komfortowe miejsce parkingowe.
Doskonała lokalizacja w centrum Bytomia zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, przystanki komunikacji miejskiej, parki oraz placówki edukacyjne. Mieszkanie będzie dostępne od 16 marca 2026 roku.
Czynsz wynosi 1800 PLN miesięcznie, a wymagana kaucja to 2000 PLN. Jest to doskonała propozycja dla studentów i osób pracujących, ceniących sobie wygodę i dostęp do miejskich atrakcji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację nieruchomości!
Dostępne od
16.03.2026
