Powierzchnia
37.89 m²
Pokoje
2
Piętro
0
Opis
Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m² na najnowszym osiedlu Resi4Rent, przy ul. Przyjaźni Polsko Węgierskiej 6A w Krakowie. Lokal jest dostępny od zaraz i przyjazny zwierzętom.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się z salonu z rozkładaną sofą, stolikiem kawowym i szafą, sypialni z podwójnym łóżkiem i szafą, aneksu kuchennego z płytą grzewczą, lodówko-zamrażarką, okapem, zmywarką i piekarnikiem, oraz stołu z 2 krzesłami. Łazienka wyposażona jest w pralkę, prysznic oraz szafki.
Dodatkowe atuty to całodobowy monitoring, obsługa administratora, biuro obsługi klienta na terenie osiedla oraz możliwość wynajęcia miejsca parkingowego (naziemnego i garażowego) za dodatkową opłatą. WiFi dostępne.
Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne: stacja kolejowa (5 min), przystanki autobusowe (3 min), bliskość centrum handlowego Bonarka. W pobliżu znajdują się również ścieżki rowerowe oraz tereny zielone.
Opłaty miesięczne: Opłata podstawowa 2900 zł, opłata administracyjna 790 zł. Razem: 3690 zł + media (prąd, ogrzewanie, woda wg zużycia) + wywóz śmieci. Cena obowiązuje przy umowie na 12 miesięcy. Wymagany depozyt zabezpieczający.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2900 zł
Razem miesięcznie2900 zł
- Metraż
- 37.89 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 0
Lokalizacja
Kraków, Bonarka, malopolskie