Powierzchnia
40 m²
Pokoje
—
Piętro
1
Opis
Dostępne od zaraz nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni około 40 m² w centrum Mielca, na Osiedlu.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne przedmioty codziennego użytku. Do każdego mieszkania przynależy prywatny parking.
Mieszkanie jest idealne dla 1 lub 2 osób. Istnieje możliwość wynajmu krótkoterminowego. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, salony kosmetyczne, przedszkole, szkoła oraz przystanki autobusowe. W budynku dostępny jest monitoring, system przeciwpożarowy i domofon.
Cena wynajmu wynosi 2000 zł plus koszty wody i prądu według zużycia. Wymagana zwrotna kaucja w wysokości 2000 zł. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez OLX w celu umówienia oglądania.






