Powierzchnia
45.58 m²
Pokoje
2
Piętro
2
Opis
Komfortowe, widne mieszkanie o powierzchni 45,58 m² na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Racjonalizacji 3, w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowej części miasta. Mieszkanie jest dostępne od 1 czerwca i można umawiać się na oglądanie od 27-28 maja. Możliwe zamieszkanie z kotem.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z widną kuchnią, sypialni z dużą szafą w zabudowie, łazienki z prysznicem typu walk-in i toaletą (wyposażona w pralkę) oraz przedpokoju z pojemną szafą na wymiar. Kuchnia wyposażona jest w sprzęty AGD, w tym zmywarkę. Mieszkanie posiada loggię o powierzchni ok. 7 m² z wyjściem z salonu i sypialni. Okna wychodzą na cichą stronę, ekspozycja południowa.
Osiedle jest monitorowane i strzeżone. W najbliższej okolicy znajdują się punkty usługowo-handlowe, sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje, apteki, siłownia oraz Galeria Mokotów. Bardzo dobra lokalizacja z przystankiem autobusowym (1 minuta od budynku) i szybkim dojazdem do centrum (ok. 30 minut). Zajezdnia tramwajowa Woronicza zapewnia przemieszczanie się bez korków. Cena 3550 zł plus czynsz do wspólnoty 800 zł (w tym zaliczka na wodę, c.o. i wywóz śmieci). Dodatkowo zaliczka na prąd 100 zł/mc. Wymagana kaucja 4600 zł. Obowiązkowe wynajęcie miejsca postojowego w garażu podziemnym za 250 zł. Łączny koszt miesięczny 4700 zł. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Zapraszam na prezentację. Mieszkanie wolne od zaraz.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu3550 zł
Razem miesięcznie3550 zł
- Metraż
- 45.58 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 2
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Racjonalizacji