Powierzchnia
46 m²
Pokoje
2
Piętro
4/6
Opis
Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² zlokalizowane na warszawskim Bemowie, w nowoczesnym budynku na osiedlu "Trzy Korony" przy ulicy Zaborowskiej-Godkowskiej. Lokalizacja ta zapewnia doskonałe połączenie z centrum miasta oraz wygodny wyjazd na trasy wylotowe.
Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, garderoby oraz przedpokoju. Jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty AGD, w tym lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę i okap. W salonie znajduje się rozkładana kanapa, komoda oraz stół z krzesłami. Sypialnia wyposażona jest w pojemną szafę i duże łóżko z materacem. Łazienka posiada wannę z parawanem, umywalkę z szafką, WC, pralkę oraz dodatkowe szafki.
Duże okna wychodzą na wschód, a lokalizacja w głębi osiedla gwarantuje ciszę. W pobliżu znajdują się stacje metra Bemowo, Ulrychów oraz Górczewska, a także centrum handlowe Wola Park. Do dyspozycji mieszkańców jest winda oraz miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem.
Czynsz najmu wynosi 2.500 zł miesięcznie, do czego należy doliczyć opłaty administracyjne w wysokości 1.000 zł (łącznie 3.500 zł miesięcznie). Dodatkowo płatny jest jedynie prąd. Miejsce parkingowe w garażu jest wliczone w cenę ofertową. Kontakt: Agnieszka Wiącek, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja 19747, tel. 519-341-601, e-mail: Xavier Nieruchomości Sp. z o.o., NIP 524-276-92-50, KRS 0000505791, adres: Warszawa 00-020 ul. Chmielna 10.
Dostępne od
12.05.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem miesięcznie3500 zł
- Metraż
- 46 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 4/6
- Ogrzewanie
- miejskie
Informacje o budynku
- Typ budynku
- apartamentowiec
- Rok budowy
- 2011