Powierzchnia
49 m²
Pokoje
3
Piętro
4
Opis
Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m² w Gdańsku, dzielnica Matarnia. Lokal dostępny od zaraz.
Mieszkanie składa się z salonu z jadalnią, aneksu kuchennego, dwóch sypialni, garderoby oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony jest w miejsca do przechowywania, płytę gazową, piekarnik, zmywarkę i lodówkę. Jedna sypialnia posiada kanapę z funkcją spania, biurko i szafkę. Druga sypialnia wyposażona jest w duże łóżko, szafki, pojemną szafę oraz projektor. Garderoba jest w pełni zabudowana. Łazienka z prysznicem, WC, pralką i miejscem do przechowywania. W przedpokoju znajduje się szafa.
Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Gdańska, w pobliżu Centrum Handlowego Matarnia, co zapewnia dostęp do sklepów, usług i restauracji. W najbliższej okolicy znajdują się liczne tereny zielone i lasy. Bliskość lotniska jest dodatkowym atutem. Wjazd na teren osiedla zabezpieczony jest szlabanem, dostępne są miejsca parkingowe dla mieszkańców.
Możliwość zamieszkania ze zwierzętami.
Cena: 2700 zł czynsz najmu + 1000 zł zaliczka na czynsz administracyjny (woda, ogrzewanie, śmieci, gaz) + 200 zł zaliczka na prąd (rozliczany wg zużycia). Kaucja: 4900 zł. Łączne miesięczne koszty: 3900 zł.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2700 zł
Razem miesięcznie2700 zł
- Metraż
- 49 m²
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- 4
Lokalizacja
Gdańsk, Matarnia, pomorskie, mjr. Mieczysława Słabego