Powierzchnia
64 m²
Pokoje
3
Piętro
0
Opis
Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m² zlokalizowane w centrum Sosnowca, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal znajduje się na parterze, co jest dodatkowym atutem.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Znajduje się w nim niezbędny sprzęt AGD, w tym lodówko-zamrażarka, płyta gazowa oraz piekarnik. Ogrzewanie centralne miejskie jest wliczone w cenę najmu.
Świetna lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z innymi częściami miasta oraz z Katowicami. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie jest słoneczne i dostępne od zaraz. Koszt najmu to 2500 zł odstępnego plus czynsz. Dodatkowo płatne są media według zużycia (woda, prąd), gaz jest wliczony w czynsz. Wymagana kaucja w wysokości 2500 zł. Umowa najmu okazjonalnego.
Dostępne od
17.03.2026
