Powierzchnia
40.14 m²
Pokoje
2
Piętro
6
Opis
Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament na pograniczu Śródmieścia i Widzewa, w rejonie al. Piłsudskiego w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na ładnym, ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu i jest dostępne od zaraz.
Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dużego balkonu. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie. Aneks kuchenny wyposażony jest w meble, lodówko-zamrażarkę BOSCH, płytę indukcyjną BOSCH, piekarnik elektryczny BOSCH, okap i zmywarkę BOSCH. W salonie znajduje się narożnik, regał, szafka pod telewizor oraz telewizor SAMSUNG. Sypialnia wyposażona jest w łóżko dwuosobowe, szafę garderobianą oraz dwie szafki nocne. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, podwieszany sedes, umywalkę z szafką, szafkę z lustrem oraz pralkę BOSCH.
Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu.
Cena najmu dla właściciela wynosi 2200 zł plus 200 zł za parking, co daje łącznie 2400 zł. Dodatkowe opłaty do wspólnoty mieszkaniowej wynoszą około 750 zł (za kolejną osobę zaliczki na media ok. 140 zł). Dodatkowo płatna elektryczność według zużycia. Internet i telewizja kablowa we własnym zakresie. Wymagana kaucja wynosi 3200 zł. Preferowany najem długoterminowy.
Budynek to nowy apartamentowiec z 2021 roku z cichobieżną windą.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2200 zł
Czynsz administracyjny750 zł
Razem miesięcznie2950 zł
Kaucja (jednorazowo)3200 zł
Media i rozliczenia
Media opłacaNajemca
Szczegóły rozliczeń
dodatkowo elektryczność wg zużycia. Internet, telewizja kablowa - umowa na NAJEMCĘ
- Metraż
- 40.14 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 6
- Ogrzewanie
- miejskie
Informacje o budynku
- Typ budynku
- apartamentowiec
- Rok budowy
- 2021