Powierzchnia
25 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Opis
Nowy, stylowy i komfortowy 2-pokojowy lokal o powierzchni 25 m² na niskim parterze 3-piętrowego nowego bloku z windą, zlokalizowany przy ul. Kościuszki 62 w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z pralko-suszarką.
Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość Akademii Muzycznej i UKW (1 km), przystanków autobusowych i tramwajowych, sklepów, punktów usługowych oraz restauracji. Stary Rynek i Wyspa Młyńska znajdują się w odległości niespełna 2 km.
Koszt: czynsz 2099 PLN, wspólnota 449 PLN (w tym wszystkie media), prąd (co dwa miesiące, na podstawie zużycia). Kaucja zwrotna 2549 PLN. Lokal dostępny od zaraz. Oferta w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2099 zł
Razem miesięcznie2099 zł
Szczegóły nieruchomości
Podstawowe informacje
- Typ nieruchomości
- mieszkanie
- Metraż
- 25 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- parter
Lokalizacja
bydgoszcz, Bocianowo, kujawsko-pomorskie, ul. Tadeusza Kościuszki






