Powierzchnia
60 m²
Pokoje
2
Piętro
2
Opis
Do wynajęcia od zaraz przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², po remoncie, przy ul. Łobzowskiej 31 w Krakowie (Stare Miasto). Lokal znajduje się na 2. piętrze 3-piętrowej kamienicy z 1890 roku.
Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Jest w pełni umeblowane i wyposażone, w tym w segment RTV, telewizor, rozkładaną kanapę, fotel z pufą, regał, lampę wolnostojącą w salonie; podwójne łóżko, biurko, stolik nocny, szafę w sypialni; meble w zabudowie, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, czajnik, stół jadalniany z 3 krzesłami, pralkę, komodę w kuchni; umywalkę, kabinę prysznicową, toaletę, lustro, szafkę w łazience; komodę, wieszaki ścienne, lustro w przedpokoju.
Znakomita lokalizacja blisko centrum miasta (10 minut pieszo od Plant), w cichej i spokojnej okolicy z terenami zielonymi. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, uczelnie oraz przystanki komunikacji miejskiej (Teatr Bagatela, Grottgera, Plac Inwalidów, Batorego).
Cena najmu: 3500 PLN. Dodatkowe opłaty: 160 PLN (opłaty administracyjne), ok. 35 PLN/os. (śmieci), ogrzewanie elektryczne, woda z bojlera, prąd – według zużycia. Wymagana kaucja zwrotna 3500 PLN. Internet w cenie czynszu najmu. Obowiązuje prowizja dla biura nieruchomości. Ekspozycja okien wschodnio-zachodnia. Brak balkonu i windy. Ogrzewanie z pieca akumulacyjnego, woda z bojlera.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu3500 zł
Razem miesięcznie3500 zł
Szczegóły nieruchomości
Podstawowe informacje
- Typ nieruchomości
- mieszkanie
- Metraż
- 60 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 2
Lokalizacja
krakow, Prądnik Czerwony, malopolskie






