Powierzchnia
45 m²
Pokoje
2
Piętro
2/3
Opis
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Mikołaja Drygały 2. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz.
Układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon, funkcjonalną kuchnię, komfortową sypialnię oraz łazienkę. Jest to idealna propozycja dla singla lub pary ceniącej komfort oraz dobrą lokalizację.
Lokalizacja to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z szybkim dojazdem do centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz tereny zielone. Zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.
Udogodnienia: funkcjonalny układ, jasne wnętrza, spokojna okolica, dobra komunikacja miejska, mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dostępne od zaraz.
Cena wynajmu: 4000 zł miesięcznie + 650 zł czynsz administracyjny. Prąd płatny dodatkowo (ok. 150 zł).
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Dostępne od
20.05.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu4000 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Razem miesięcznie4650 zł
Kaucja (jednorazowo)4650 zł
Media i rozliczenia
Szczegóły rozliczeń
Prąd ok. 150 zł
- Metraż
- 45 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 2/3
- Ogrzewanie
- miejskie
Informacje o budynku
- Typ budynku
- apartamentowiec
- Rok budowy
- 2025
Lokalizacja
Warszawa, ul. Mikołaja Drygały 2