Powierzchnia
45 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Opis
Apartament dla dziewcząt w Katowicach, zlokalizowany przy ul. Zamiany 8, dzielnica Ursynów. Oferujemy 6 pokoi z dostępem do wspólnej kuchni i łazienek. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD (kuchenka gazowa, duża lodówka, mikrofalówka) oraz szybki Internet WIFI. Obowiązuje zorganizowany system utrzymania porządku, a każdy pokój jest zamykany na klucz.
Lokalizacja: 2 minuty spacerem do Vistula University, blisko linii metra M1 (Metro Stokłosy). Dojazd do centrum miasta zajmuje 23 minuty. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, Biedronka, restauracje, paczkomat Inpost oraz park.
Warunki najmu: Umowa do 15 września. Cena: 1650 zł (1400 zł czynsz najmu + 250 zł media). Kaucja: 1850 zł. Brak dodatkowych prowizji i ukrytych opłat. Kaucja jest zwracana na koniec umowy.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu1950 zł
Razem miesięcznie1950 zł
- Metraż
- 45 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- parter
Lokalizacja
Katowice, osiedle Bazantowo, ul. Bażantów