Powierzchnia
63 m²
Pokoje
3
Piętro
3/4
Opis
Do wynajęcia od zaraz komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na poznańskim osiedlu Tysiąclecia.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz osobnej toalety. Jest jasne, dobrze rozplanowane i zapewnia wygodną przestrzeń do codziennego życia. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na zieloną okolicę.
W cenie najmu zawarte jest miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie zamykanym bramą na klucz. Lokalizacja łączy spokój osiedla z doskonałą komunikacją z centrum miasta (ok. 15 minut dojazdu). W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, tereny rekreacyjne (Jezioro Malta - ok. 15 minut spacerem) oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa (Galerii Posnania - ok. 7 minut samochodem).
Cena najmu: 2450 zł. Opłaty administracyjne: 1150 zł + 400 zł (zaliczki na prąd i gaz). Internet i telewizja wliczone w cenę. Łączny miesięczny koszt: 4000 zł. Kaucja: 4000 zł. Kontakt telefoniczny w celu umówienia oglądania. Dziękujemy osobom niepalącym w mieszkaniu oraz agencjom pośrednictwa.
Dostępne od
22.04.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2450 zł
Czynsz administracyjny1150 zł
Razem miesięcznie3600 zł
Kaucja (jednorazowo)4000 zł
Media i rozliczenia
Media opłacaNajemca
Średnio za media400 zł
- Metraż
- 63 m²
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- 3/4