Powierzchnia
20 m²
Pokoje
—
Piętro
4
Opis
Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 20 m² w samym sercu Starego Miasta w Krakowie, przy spokojnej ulicy Świętego Filipa. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i zapewnia komfortowe warunki do zamieszkania.
Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki. Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC jest wliczone w stały czynsz administracyjny, co zapewnia przewidywalność kosztów przez cały rok.
Lokalizacja to kameralna i cicha uliczka w obrębie Starego Miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego. W pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Uczelnie takie jak UJ, AGH i Politechnika Krakowska są dostępne pieszo w kilkanaście minut. Doskonałe połączenia komunikacją miejską z każdą częścią miasta.
Mieszkanie jest aktualnie w trakcie remontu. Zdjęcia przedstawiają wizualizację potencjalnego wykończenia, z wyjątkiem zdjęcia łazienki, które pokazuje stan rzeczywisty.
Koszty miesięczne:
- Czynsz najmu: 2200 zł
- Czynsz administracyjny: 548 zł (woda, śmieci, ogrzewanie MPEC)
- Prąd: według zużycia
Łącznie (bez prądu): ok. 2748 zł/miesiąc.
Przed oglądaniem mieszkania wymagane jest podpisanie umowy pośrednictwa w najmie.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2200 zł
Razem miesięcznie2200 zł
- Metraż
- 20 m²
- Piętro
- 4
Lokalizacja
Kraków, Stare Miasto, Małopolskie