Powierzchnia
34.5 m²
Pokoje
—
Piętro
3
Opis
Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,5 m² przy ulicy Długiej w kompleksie Lokum Porto we Wrocławiu. Lokal składa się z otwartego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz loggii.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (płyta indukcyjna, okap, piekarnik z funkcją mikrofali, lodówka, czajnik, garnki, patelnie, drobne wyposażenie kuchenne), pralkę oraz odkurzacz. W pokoju znajduje się kanapa z funkcją spania, stół z czterema krzesłami oraz stolik i fotel balkonowy. W przedpokoju zamontowano pojemną szafę.
Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do Politechniki Wrocławskiej (obok), linii tramwajowej (300 m), stacji kolejowej Szczepin (600 m), sklepów (Kaufland, OBI – 1 km), Akademii Muzycznej (2 km), Rynku Wrocławskiego (2,5 km) oraz centrum handlowego Magnolia Park (2,5 km).
Mieszkanie dostępne od połowy czerwca. Zapraszam do kontaktu.
Koszty wynajmu
Czynsz najmu2800 zł
Razem miesięcznie2800 zł
Szczegóły nieruchomości
Podstawowe informacje
- Typ nieruchomości
- mieszkanie
- Metraż
- 34.5 m²
- Piętro
- 3
Lokalizacja
Wrocław, Stare Miasto, Dolnośląskie






