Powierzchnia
41.5 m²
Pokoje
2
Piętro
4/9
Opis
Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla singla lub pary. Lokal o powierzchni 41,5 m² znajduje się na 4. piętrze (z 9) prestiżowego osiedla Modern Mokotów w Warszawie. Jest to pierwszy najem – mieszkanie jest świeżo wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, piekarnik, płytę grzewczą i szafki, klimatyzacji, wygodnej sofy, stolika kawowego, szafki RTV, TV, stołu z krzesłami. Sypialnia wyposażona jest w duże łóżko i pojemną szafę. Łazienka jest w pełni wyposażona. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok.
Lokalizacja w sercu osiedla Modern Mokotów zapewnia bliskość centrum handlowego Westfield Mokotów (5 min pieszo), doskonałą komunikację z centrum miasta i biznesową częścią Mokotowa, a także dostęp do sklepów, restauracji, punktów usługowych i terenów spacerowych. Przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe) znajdują się w odległości 3-5 minut spacerem.
Koszty:
- Czynsz najmu: 4200 zł/miesiąc
- Czynsz administracyjny: 783 zł/miesiąc
- Prąd: według zużycia
- Miejsce postojowe: 450 zł/miesiąc (dodatkowo płatne)
- Kaucja: 8400 zł (podwójny czynsz)
Warunki najmu: minimalny okres 12 miesięcy, umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Bez prowizji dla najemcy. English-speaking contact available. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
Dostępne od
13.05.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny783 zł
Razem miesięcznie4983 zł
Kaucja (jednorazowo)8400 zł
Media i rozliczenia
Media opłacaNajemca
Szczegóły rozliczeń
Prąd według zużycia
Zasady najmu i media
Najem okazjonalny: Tak
Min. okres najmu: 12 mies.
- Metraż
- 41.5 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 4/9
- Ogrzewanie
- miejskie
Informacje o budynku
- Typ budynku
- apartamentowiec
- Rok budowy
- 2025