Powierzchnia
42 m²
Pokoje
2
Piętro
0
Opis
Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku przy ul. Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz prywatnego ogródka. Salon wyposażony jest w kanapę, stolik kawowy, fotel, szafkę RTV i telewizor. Z salonu jest wyjście do ogródka. Aneks kuchenny posiada nowoczesne meble i komplet sprzętów AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy) oraz część jadalnianą. Sypialnia wyposażona jest w łóżko, dużą szafę, regały, biurko z krzesłem i telewizor. Łazienka posiada dużą kabinę prysznicową, pralkę, lustro i szafki. W przedpokoju znajdują się dwie pojemne szafy.
Dodatkowym atutem jest prywatny ogródek z meblami i sprzętami ogrodowymi. Od lipca dostępne będzie również miejsce parkingowe w cenie najmu.
Lokalizacja przy ul. Pełczyńskiego zapewnia spokojną i dobrze skomunikowaną okolicę. W pobliżu znajduje się stacja Metro Bemowo (ok. 700 m), przystanki autobusowe i tramwajowe, szybki wyjazd na trasę S8, a także liczne sklepy (Kaufland), restauracje, punkty usługowe i siłownia Zdrofit.
Opłaty:
- Czynsz najmu: 4000 zł
- Opłaty administracyjne: 800 zł
- Opłaty za media: według zużycia
- Łącznie: 4800 zł
- Kaucja zwrotna: wysokość jednomiesięcznej płatności
Umowa najmu instytucjonalnego. Bez prowizji.
Dostępne od
01.07.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu4000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem miesięcznie4800 zł
Kaucja (jednorazowo)4800 zł
- Metraż
- 42 m²
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- 0
Informacje o budynku
- Typ budynku
- blok
- Rok budowy
- 2020