Powierzchnia
61 m²
Pokoje
3
Piętro
3/5
Opis
Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Targówku, w sąsiedztwie ulic Św. Wincentego i Kondratowicza. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze 5-piętrowego budynku z windą, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "Zielone Zacisze" z 2005 roku.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, aneksu kuchennego wyposażonego w niezbędne sprzęty AGD (lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa, okap), dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim i szafą w zabudowie, druga z łóżkiem pojedynczym, biurkiem i szafami), łazienki z wanną, prysznicem i pralką, przedpokoju z szafą wnękową oraz wydzielonej garderoby.
Lokalizacja jest niezwykle dogodna, zaledwie kilka kroków od stacji metra "Kondratowicza". W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, centra handlowe (CH Targówek, CH M1, Ikea), parki oraz placówki edukacyjne.
Warunki najmu: Cena najmu 3200 PLN miesięcznie plus czynsz administracyjny 900 PLN. Dodatkowo płatne media (prąd i gaz). Łączny miesięczny koszt najmu wynosi 4100 PLN plus opłaty za prąd i gaz. W cenie najmu zawarte jest naziemne miejsce parkingowe na terenie osiedla. Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna w wysokości 4100 PLN. Mieszkanie dostępne od 28 maja 2026 roku. Kontakt: Karol Żygoń, InSpace Nieruchomości, 505*513*724. Prowizja dla biura wynosi 50% jednomiesięcznego czynszu najmu.
Dostępne od
28.05.2026
Koszty wynajmu
Czynsz najmu3200 zł
Czynsz administracyjny900 zł
Razem miesięcznie4100 zł
Kaucja (jednorazowo)4100 zł
- Metraż
- 61 m²
- Liczba pokoi
- 3
- Piętro
- 3/5
- Ogrzewanie
- miejskie
Informacje o budynku
- Typ budynku
- apartamentowiec
- Rok budowy
- 2005
Lokalizacja
ul. św. Wincentego, Warszawa, mazowieckie