Powierzchnia
20 m²
Pokoje
—
Piętro
1
Opis
Do wynajęcia od zaraz przytulny pokój o powierzchni 20 m², zlokalizowany na Bemowie przy ulicy Wrocławskiej 18. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2009 roku. Pokój przeszedł remont, jest w pełni umeblowany i posiada duży, zabudowany balkon.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, z których każdy jest zamykany na klucz, zapewniając prywatność lokatorom. Do dyspozycji mieszkańców są również osobne WC, łazienka oraz w pełni wyposażona, przestronna kuchnia. W mieszkaniu przebywają dwie młode, spokojne i kulturalne osoby.
Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – zaledwie 4 przystanki autobusem lub tramwajem do stacji metra. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska.
Czynsz wynosi 1600 zł miesięcznie. Dodatkowe opłaty obejmują prąd i gaz, szacowane na około 55 zł miesięcznie.
Dostępne od
16.03.2026
