Misja firmy

Misja firmy Rentumi

Wynajem nieruchomości bezpieczny i przejrzysty dla obu stron. Efektywna, nowoczesna obsługa wynajmu oraz inwestycji w nieruchomości.

Prostszy wynajem

Wynajem łączy ze sobą potencjał wygody zarówno dla lokatorów – indywidualnych i korporacyjnych – jak i dla inwestorów i właścicieli nieruchomości. Poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie i dostarczanie nowoczesnych narzędzi, Rentumi
upraszcza i ułatwia dostęp do rynku wynajmu zarówno dla wynajmujących jak i dla najemców.

Bezpieczniejszy wynajem

Wynajem, oraz zakup i sprzedaż nieruchomości wiążą się z długoterminowymi zobowiązaniami i odpowiedzialnością. Stabilny wzrost na rynku nieruchomości czyni je atrakcyjnym celem inwestycji, zarówno krótkoterminowych, jak i na całe życie. Poprzez oferowania sprawdzonych i przejrzystych szablonów umów oraz narzędzi i procesów weryfikacji kontrahentów i sprawnych rozliczeń, Rentumi czyni udział w rynku nieruchomości bezpieczniejszym dla obu stron.

Mobilne, elektroniczne biuro

Nowoczesne technologie mobilnego internetu, elektronicznego podpisu, inteligentnego domu i płatności online pozwalają wyeliminować koszta i opóźnienia powodowane przez centralizowanie procesów obsługi klienta w biurze. Rentumi, poprzez dostarczanie oprogramowania i świadczenie usług przez sieci teleinformatyczne umożliwia przejście na elektroniczne biuro i zdalną obsługę klienta.