Kwatery pracownicze. Odpowiednia lokalizacja

Hostel lub kwatery pracownicze i wynajmowanie tam pokoi wiąże się z wieloma zaletami. Jedną z nią są koszty wynajmu pokojów są niższe niż w przypadku wynajęcia autobusu do codziennych dojazdów.

kwatery pracownicze

Kwatery pracownicze Rentumi

Posiadasz firmę lub pracujesz w Szczecinie lub Gryfinie? Szukasz zakwaterowania dla swoich pracowników? Kwatery pracownicze Rentumi mają dla Ciebie idealne rozwiązania.

Rentumi i jej baza noclegowa oferuje największą ilość kwater pracowniczych w Szczecinie, Gryfinie i okolicach. Kwatery pracownicze, które posiadamy to wysoki standard i atrakcyjne warunki.

Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby pracujące. Kwatery pracownicze Szczecin Rentumi – zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje zapotrzebowanie. Znajdziemy dla Twoich pracowników najlepsze zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Kwatery pracownicze. Jak znaleźć odpowiednie miejsce?

Wybór odpowiedniego hostelu może przełożyć się na jakość pracy dla Twoich pracowników. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiednich ofert dla poszczególnych miejsc.

Jednym z najważniejszych czynników dla właścicieli firm jest odległość od wykonywania przez pracownika zlecenia. Nasz pracownik, który spędza mniej czasu na dojazd do miejsca pracy, poświęci więcej czasu na swoje obowiązki. Z doświadczenia wiemy, że lepiej pracują osoby, które na dojazd muszą poświęcić 15 minut niż godzinę.

Kolejną istotną kwestią przy podejmowaniu decyzji o wyborze kwatery jest cena. Tak jak ze wszystkim innym, hostel pracowniczy musi mieć odpowiednią cenę.

Pamiętajmy, że najtańszy nocleg nie musi być najlepszym. Wiele kwater pracowniczych w swojej ofercie nie posiada dostępu do łazienki dla pracowników, miejsca przygotowania posiłków. Po intensywnym wysiłku, każdy z pracowników ma ochotę na ciepłe danie. Szukając ofert warto zwrócić uwagę, jak rozwiązana jest kwestia posiłków w danych hostelach pracowniczych.

hostel pracowniczy

Kwatery pracownicze. Dobra lokalizacja do podstawa

Przy szukaniu ofert kwater pracowniczych ważne jest to, gdzie dany hostel ma swoją siedzibę. Pamiętajmy, że idealnym rozwiązaniem są miejsca blisko dyskontów spożywczych, gdzie pracownik po pracy szybko będzie mógł wykonać potrzebne zakupy, bez konieczności szukania sklepu.

Pracownicy doceniają również możliwość odpoczynku i spędzenia wolnego czasu. Możliwość korzystania z telewizji i z internetu powinna być standardem, który nie jest jednak taką oczywistością.

5/5 - (7 votes)

Sprawdź również:

Co powinna zawierać umowa najmu okazjonalnego?

Coraz więcej ludzi, w tym Polaków, decyduje się na zakup […]

Czytaj więcej

Umowa najmu okazjonalnego – jakie korzyści ze sobą niesie?

Najem okazjonalny to rewelacyjne rozwiązanie dla właścicieli lokali, których nieruchomości […]

Czytaj więcej

Umowa najmu mieszkania – wskazówki dla wynajmującego

Wiele właścicieli boi się wynajmować swoje nieruchomości z obawy przed […]

Czytaj więcej

Co powinna zawierać umowa najmu mieszkania?

Zastanawiasz się, czy kupno nieruchomości, która będzie służyć głównie pod […]

Czytaj więcej