IV Seminarium Inwestorów Nieruchomości – szkolenie i networking dla inwestorów oraz pośredników

Strona główna > Strona korporacyjna > IV Seminarium Inwestorów Nieruchomości – szkolenie i networking dla inwestorów oraz pośredników

IV Seminarium Inwestorów Nieruchomości okazało się wielkim sukcesem. Przybyli inwestorzy i pośrednicy z wielu miast, by pozyskać przekazywaną wiedzę na prelekcjach oraz nawiązywać kontakty wchodząc w jedną z najlepszych form networkingowych. Wydarzenie odbyło się 22.09.2018 r. w Szczecinie, a zorganizowane zostało w Park Hotel – czyli w jednym z niewielu tak kameralnych i prestiżowych miejsc.

Kolejna odsłona Seminarium już w grudniu 2018, w Poznaniu. Jeżeli chcesz poznać ludzi z branży, z takich miast jak Gdańsk, Poznań, Warszawa i Szczecin, oraz aby poszerzyć wiedzę, zapraszamy do polubienia profilu Rentumi na Facebooku, gdzie publikujemy daty i informacje o kolejnych edycjach. Szczególnie zapraszamy osoby chętnie do poprowadzenia prezentacji i podzielenia się swoim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, wynajmie, ubezpieczeniach i prawie związanym z najmem.

Organizatorem wydarzenia jest Rentumi Foundation oraz firma SocialGeneris, które swoją dokładnością oraz wiedzą zadbały o to, aby niczego nie brakowało podczas szkoleń. Postarali się, aby prelekcje były poprowadzone przez specjalistów z branży nieruchomości, których nazwiska pojawiają się w mediach, a oni sami określani są jako eksperci w swojej branży.

Całemu wydarzeniu towarzyszył sponsor – Audi Krotoski – Cichy, który zapewnił uczestnikom ciekawe możliwości oraz przekazał najnowszy model samochodu Audi A6 z pełnym bakiem paliwa na weekend dla zwycięscy konkursu. Zapewniło to wielkie emocje oraz spore zainteresowanie. Ponadto na Seminarium pojawiła się strefa VR, gdzie uczestnicy mogli odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu.

Na seminarium mogliśmy się spotkać z ekspertami w swoich dziedzinach takich jak:
— Wojciech Kłodziński – CEO/Founder, twórca Aplikacji Rentumi – systemu do zarządzania wynajętymi nieruchomościami, który zaprezentował nam najnowsze zmiany wprowadzone do aplikacji oraz przedstawił nam, jak wygląda zdalny najem w praktyce, oraz co się z tym wiąże.
— Magdalena Gajdamowicz, która opowiedziała nam, jak budować własną zdolność kredytową pod inwestycję oraz doradziła uczestnikom, jakie kroki należy podjąć, aby zacząć inwestowanie w nieruchomości.
— Władysław Peisert – jeden z ekspertów będący ponad dekadę na rynku nieruchomości przybliżył nam temat pułapek w zakupie nieruchomości. Opowiedział o swoich doświadczeniach oraz problemach, których doświadczył podczas całej swojej kariery.
— Adam Szarżanowicz, który na koniec wszystkich prelekcji jako jeden z prelegentów zadziwił uczestników swoją prezentacją oraz sposobem, w jaki przedstawił swój temat – czyli ,,20 tysięcy wyświetleń Twojego ogłoszenia”. Adam prezentował nowy sposób publikacji ofert, gdzie za pomocą systemu Dodaj.Rentumi.pl dane ogłoszenie trafiało do 100 dodatkowych portali.

Całość połączył Michał Lesiak, który był konferansjerem całego spotkania.

Podczas całego szkolenia można było wysyłać wiadomości z zapytaniami do prelegentów, które zostały omówione w panelu dyskusyjnym. Zdumiewająca ilość pytań trafiła do Adama, co może sugerować, że jego prezentacja spodobała się uczestnikom i sprowokowała ich do zadawania większej ilości pytań.

Po zakończonym Seminarium Inwestorów Nieruchomości, uczestnicy szkolenia wybrali się do klubu Icon, gdzie mogli zacząć budować swoje sieci networkingowe oraz oczywiście dograć szczegóły biznesowe.

Jeśli również chcesz zdobywać wiedzę oraz znajomości, by usprawnić sobie pracę rentiera, nie możesz przegapić następnego Seminarium Inwestorów Nieruchomości. Zaobserwuj nasz profil na mediach społecznościowych i bądź na bieżąco już dziś.

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej