IV Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości

Strona główna > Strona korporacyjna > IV Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości

Dnia 26.05.2019 roku – zakończyliśmy kolejną edycję Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

Wydarzenie to cieszy się z edycji, na edycję, coraz większym zainteresowaniem. Co nas ogromnie cieszy i motywuje do dalszego działania oraz rozwijania projektu edukowania nowoczesnych rentierów. Z tego powodu postanowiliśmy ruszyć z projektem na zupełnie nowym rynku. Uderzamy w region lubuski, przekazując wiedzę jak skutecznie inwestować w nieruchomości.

Spis Treści:

   1. Dlaczego szkolenie z inwestowanie w nieruchomości?
   2. Też możesz inwestować w nieruchomości.
   3. Szkolenie z inwestowania w nieruchomości na eksperckim poziomie.
   4. Pierwszy dzień szkolenia z inwestowania w nieruchomości.
   5. Drugi dzień szkolenia z inwestowania w nieruchomości.
   6. Trzeci dzień szkolenia z inwestowania w nieruchomości.
   7. Relacja z wydarzenia.

Dlaczego szkolenie z inwestowania w nieruchomości?

Budowanie relacji z inwestorami w nieruchomości
  • Absolwenci naszych szkoleń, już w przeciągu miesiąca realizują pierwsze transakcje.
  • A 96% uczestników rekomenduje nasze szkolenie.
  • Nasze wydarzenia to nawet 45 godzin zajęć z ekspertami – które doceniają nasi absolwenci, ucząc się od najlepszych. Jak widać są tego efekty, co dodatkowo napawa nas dumą.
  • Certyfikat Rentumi Investors.
  • Ekskluzywne otoczenie.
  • Możliwość dofinansowania.

Też możesz inwestować w nieruchomości!

Każdy z nas kiedyś zaczynał, nieważne w jakiej branży, nieważne kiedy. Ważne, że wstał i podjął odpowiednią decyzję. A część z nich, może dziś się pochwalić, certyfikatem Rentumi Investors!

Droga nieruchomości jest dla każdego… jeżeli chcesz wiedzieć jak ją przejść bezpiecznie, a dodatkowo jesteś z województwa lubuskiego, zgłoś się do nas i dołącz do najbardziej obszernego szkolenia z inwestowania w nieruchomości w regionie!

V Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości

21 – 23 Gorzów Wielkopolski – Qubus Hotel.

Wojciech KłodzińskiWojciech OrzechowskiKrzysztof Rzepkowski

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Więcej informacji.

__
📧 szkolenia@rentumi pl
📞 +48 506 136 131
📱 m.me/rentumi

Szkolenie z inwestowania w nieruchomości na eksperckim poziomie!

Spójrz jak wyglądały ostatnie wydarzenia i sam podejmij decyzję.

Pierwszy dzień IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości.

Otwarcie szkolenia z inwestowania przez Rentumi

Tego dnia rozpoczęliśmy od prelekcji profesjonalisty,  który zakładanie butów innych opanował do perfekcji! I to jeszcze swoich klientów.

Eksperta negocjacji – Krzysztofa Rzepkowskiego!

Człowieka, który od lat chodzi w nie swoich butach. Człowieka, który w sandałach potrafi upolować, każdą zwierzynę, wcielając się w rolę porucznika Columbo!

Szkoleniowiec, inwestor, specjalista – ten, który posiadł najcenniejsze tajniki negocjacji – i w piątek nam o nich opowiedział. Według opinii wielu uczestników, była to świetna dawka wiedzy.

Było o okazjach, było o przeciąganiu liny, było o rozbijaniu batny, a nawet o podwójnej gardzie.

Krzysztof Rzepkowski prelegentem na szkoleniu z inwestowania w nieruchomościprelekcja tajniki negocjacyjne w nieruchomościachNegocjacje w nieruchomościach - krzysztof rzepkowski

Drugi dzień IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości.

Sylwester Kasprzewski - Prawo w nieruchomościach

Tę część szkolenia poświęciliśmy temu, co w inwestowaniu w nieruchomości jest niezwykle ważne, czyli prawu. Podczas prelekcji człowieka o ogromnej wiedzy i umiejętności rozwiązywania, tych, nawet najtrudniejszych spraw, z 10-letnim doświadczeniem w zakresie świadczenia pomocy prawnej – Sylwestra Kasprzewskiego zgłębiliśmy cenne tajniki prawne.

Tutaj mogliśmy dowiedzieć się wiele o formach transakcji, umowach, obciążeniach nieruchomości, o prawie służebności, formach prowadzenia działalności, a nawet licytacjach komorniczych, czy prawie lokatorskim.

Uczestnicy szkolenia z inwestowania w nieruchomości

uczestnik szkolenia w szczecinie

atmosfera na szkoleniu z inwestowania w nieruchomości w szczecinie

Trzeci dzień IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości.

Zespół absolwentów szkolenia rentumi

Ostatnią prelekcję poprowadził – ekspert do spraw nieruchomości, szkoleniowiec… oraz twórca, jak sam twierdzi najskuteczniejszej strategii inwestowania w nieruchomościflipowania. Człowiek z co najmniej 10-letnim doświadczeniem w zakresie inwestowania w nieruchomości i przedsiębiorca od lat 21, który już w 2014 roku osiągnął wolność finansową.

Przekazaliśmy wiedzę nt. kalkulatora opłacalności zakupu mieszkania, wzorze powodzenia inwestycji i badaniu rynku, wycenie nieruchomości, kosztorysie remontu, a nawet o tym jak współpracować z pośrednikiem i innymi dostawcami perełek.

Jako Rentumiedukujemy nowoczesnych rentierów i tworzymy idealne miejsce, w którym możecie w łatwy sposób nawiązywać relację z inwestorami. Opowiadamy o najnowszych narzędziach, trendach, oferując wiedzę przekazywaną przez ekspertów. Jesteśmy specjalistami w inwestowaniu, m.in. w gotowcach inwestycyjnych. Uczymy oraz pomagamy inwestować w nieruchomości. Potrzebujesz pomocy? Odezwij się m.me/rentumi

Relacja z wydarzenia.


Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 14Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 1 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 23 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 22 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 21 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 20 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 20 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 19 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 18 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 17 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 16 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 15 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 14 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 13 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 12 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 10 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 9 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 8 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 7 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 6 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 5 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 4 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 3 Rozdanie certyfikatów podczas IV szkolenia z inwestowania w nieruchomości 2

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej