VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości – szkolenie i networking

Strona główna > Strona korporacyjna > VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości – szkolenie i networking

VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości dla wszystkich zainteresowanych branżą nieruchomości!

 

15 LUTY 2019 (piątek) zapraszamy do Hotel Parku w Szczecinie na spotkanie dedykowane dla inwestorów nieruchomości. Spotkanie będzie miało na celu zintegrowanie środowiska inwestorów nieruchomości ze Szczecina, nawiązywanie cennych kontaktów w celach współpracy oraz poszerzanie wiedzy.

  • Jeśli posiadasz gotówkę i chcesz zainwestować w nieruchomości, oczekując wysokiej stopy zwrotu przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa.
  • A może inwestujesz już w nieruchomości i chciałbyś zwiększyć swój portfel inwestycyjny?
  • Bądź masz dostęp do okazji inwestycyjnych a brakuje Ci gotówki?
  • Albo po prostu chciałbyś nawiązać cenne znajomości i zdobyć potencjalnych partnerów biznesowych?

 

💎 Rentumi Foundation zaprasza osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości. Celem spotkania jest ukazanie nowych możliwości w Szczecinie i kraju. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm wspomagających inwestycje w nieruchomości. Po krótkich prelekcjach zapraszamy do korzystania z wiedzy naszych ekspertów obecnych na sali oraz do nawiązana relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Dla kogo: Prywatni inwestorzy, pośrednicy i zarządcy nieruchomości, firmy z sektora budowlanego, wykonawcy, projektanci, architekci, zainteresowani branżą
Miejsce: Hotel Park w Szczecinie
Termin: 15 LUTY 2019, piątek

 

🧐Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/246795755991863/

➡ Jeszcze przez tydzień gwarantowane niższe ceny:
https://rentumi.evenea.pl/?fbclid=IwAR04AtM3ohxvHS7UEQfLdwdiFarM5yZgH3ncljquNFHzpIUtAtUHgFEAgAQ

 

 

📋 Agenda spotkania:

16:30 – Rejestracja uczestników

17:00 – Powitanie gości i przedstawienie agendy spotkania

17:10 – Przedstawienie uczestników

17:30 – Nowe technologie w branży nieruchomości i aplikacja wspierająca zarządzanie wynajmem mieszkań – Rentumi

18:00 – Automatyzacja najmu krótkoterminowegoAgata Krężel, szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking.

18:30 – Dłuższa przerwa

19:10 – Jak odliczyć 100% leasingu w 2019 roku?BMW Bońkowscy

19:30 – Tajniki DeweloperkiArkadiusz Zgorzelski, Meritum

20:00 – Właściwa forma prawna przy inwestycjach, zwłaszcza za granicąOdysseas Karalis, Ariadni Group

20:30 – Panel dyskusyjny

21:00 – Networking, czyli pozyskiwanie kontaktów

21:40 – Loteria z nagordami

22:00 – Zakończenie, taxówki do Clubu Grey

22:30 – AFTER PARTYGrey Club Szczecin (ul. Księcia Bogusława X 9)

 

_

📅 Termin:

Pierwsza część wydarzenia, (prelekcje) odbywają się w Park Hotel,
15 lutego, od godziny 16:30 do 21:30, na którym odbędzie się również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Druga część VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości, (after party) odbędzie się w Grey Club,
od godziny 22, gdzie również na uczestników będzie czekać wiele niespodzianek.

Dla każdego uczestnika Voucher na aplikację Rentumi.pl, czyli 2 lata darmowego korzystania z innowacyjnego systemu do zarządzania wynajmem mieszkań.

oraz regulamin w antyramie A3 do powieszenia w wynajmowanym mieszkaniu.

_

 

 AFTERPARTY – Doskonały sposób na nawiązanie relacji partnerskich w luźnej atmosferze.

 

Facebook post - afterparty and networking

W ramach biletów na VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości: wejście do klubu wraz z VIP lożą, alkohol no-limit i pyszny catering.

Dla osób chętnych zostaną zamówione taksówki, które odwiozą Państwa na afterparty.

Zainwestuj w spotkanie i buduj ciekawe relacje z liderami branży nieruchomości !

Zapraszamy do zakupu biletów teraz. Tydzień przed spotkaniem cena wzrośnie do 250zł !

Uwaga! Konieczna rezerwacja biletów poprzez serwis: https://rentumi.evenea.pl/

 

 

__

🎉 Zarezerwuj sobie miejsce i gwarantowane niższe ceny. To ostatni tydzień promocji!

➡  Zapisz się na wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/246795755991863/
➡  Oraz zdobądź bilety:
https://rentumi.evenea.pl/?fbclid=IwAR04AtM3ohxvHS7UEQfLdwdiFarM5yZgH3ncljquNFHzpIUtAtUHgFEAgAQ

__

Poznaj prelegentów VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości!

 

Główny partner oraz sponsor wydarzenia ➡️ Dealer BMW Bońkowscy!
BMW logo

 

💼 Marka premium z bardzo silną pozycją na rynku Szczecińskim, istniejąca już od 2007 roku❗ Prowadzona przez świetny zespół specjalistów, którego doświadczenie w motoryzacji sięga jeszcze lat 90-tych. Prócz sprzedaży najlepszych modeli, posiadają, także szybki i bardzo dobry serwis oraz wiele usług dodatkowych, które każdego dnia świadczą na najwyższym poziomie.

 

▶️ Już za kilkadziesiąt dni, będziecie mogli napawać wzrok ich wypolerowanymi samochodami, przygotowanymi specjalnie na nasze wydarzenie, a także posłuchać o tym, jak odliczyć 100% leasingu w 2019 roku? 🤩

 

➡️ Odysseas Karalis:

Odysseas prelegentNietuzinkowa osobistość. Wielki przedsiębiorca, działający globalnie, postać niesamowicie ekspresyjna z ogromnym doświadczeniem.
Właściciel firmy księgowo prawnej, doradzającej w aspekcie spółek poza granicami Polski. – Ariadni GROUP – Rozwiązania dla biznesu..

Odysseas Karalis – 💼 Profesjonalista inwestujący w nieruchomości na całym świecie, m.in. w Grecji! Człowiek z 🎓ogromną wiedzą i doświadczeniem, udowadniający i uświadamiający ludzi, z którymi współpracuje, że forma prawna nie może być przeszkodą w biznesie, lecz ma mu służyć!


▶️
 Od nikogo innego, nie dowiesz się lepiej, jaka forma działalności jest właściwa do inwestowania 💰 w Polsce i zagranicą!

 

 

➡️ Arkadiusz Zgorzelski:

Arkadiusz Zgorzelski - wizerunek

Znana postać na Pomorzu Zachodnim, zwłaszcza ze względu na swój swobodny sposób bycia i ogromne, ponad 20 letnie doświadczenie w branży deweloperskiej, na rynku Szczecińskim jak i nadmorskim.
Właściciel i prezes wielu firm, takich jak m.in. Meritum oraz Baltic Residence.


💼
 Oto on – Arkadiusz Zgorzelski ➡️ Człowiek, posiadający bardzo dużo realizacji pod kontem developerskim… zbudował wiele biurowców, a nawet osiedle z 53 apartamentami w Wisełce. Zdecydowanie jest to osobowość profesjonalisty z wielkimi ambicjami, kochającego podróżować. Właściciel ok. 100 nieruchomości, mający na swoim koncie, zrobione kilkadziesiąt poddaszy.

▶️ Tylko na naszym wydarzeniu, VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości, dowiesz się od niego o największych tajnikach deweloperki 💰

 

➡️ Wojciech Kłodziński:

Wojciech Kłodziński prelegent - wizerunek

Jest to człowiek, który już nie raz zaskoczył Pomorze Zachodnie. Innowator wielu rozwiązań technologicznych IT, który w branży informatycznej działa od 2004 roku.

▶️ Przedsiębiorca z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i marketingu online, oraz w automatyzacji i cyfryzacji obsługi klienta i wewnętrznych procesów firmowych.
💼 Wojciech Kłodziński – Założyciel, a także były właściciel i były prezes firmy Enterso, którą oddał w dobre ręce, w pełni poświęcając się wdrażaniu swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu IT w branże nieruchomości, w firmę Rentumi, a w szczególności w zakresie inwestycji i wynajmu.

🏢 Właściciel Rentumi posiada także drugie oblicze. Jest założycielem Fundacji Rentumi i prowadzi działalność charytatywną w ramach fundacji How Aid Foundation na obszarze Afryki!

▶️ Od nikogo innego, nie dowiecie się lepiej o najnowszych technologiach w branży IT oraz narzędziach wspierających zarządzanie wynajmem mieszkań.

 

➡️ Heritage Real Estate:

Heritage Real Estate - logo

Tym razem powiemy kilka słów o organizacji, których przedstawiciele wystąpią na naszym wydarzeniu. Jej organizacja zajmuje zdecydowanie trochę więcej miejsca, zwłaszcza tutaj, na naszym polskim rynku.

💼
 Firmę – Heritage Real Estate ➡️ Tworzą sami profesjonaliści, z wielką wiedzą i sporym zapleczem doświadczenia, w branży finansów i nieruchomości. Ich celem była budowa organizacji otwartej na różne – często najbardziej wygórowane – potrzeby i oczekiwania Klientów, które już przez wiele lat zaspokajają.

💟 Lecz tym co ceni tę firmę wyjątkową, jest podejście do drugiego człowieka, zwłaszcza tych w potrzebie, ponieważ w ramy DNA całej organizacji została wpisana społeczna odpowiedzialność biznesu, która przeznacza 5% zysków na pomoc charytatywno-społeczną.

▶️ Z ludźmi o największym sercu, tworzy się najlepsze relacje, – naucz się tego na naszym wydarzeniu, na przykładzie sukcesu Heritage Real Estate, którzy opowiedzą o błyskawicznej budowie osiedli💰

 

➡️ Agata Krężel, szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking:

Agata Krężel, szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking - wizerunek

 ➡️ Tym razem będzie to organizacja wprowadzająca nowoczesne rozwiązania informatyczne , specjalnie dla ułatwienia pracy swoich klientów. System oferujący szeroki wachlarz usług nie tylko dla osób prowadzących apartamenty, bądź hotele, ale także dla tych, którzy wykorzystują go do rezerwacji usług.💼 IdoSell Booking ➡️ to system umożliwiający Twoim gościom szybkie zapoznanie się z ofertą Twojego obiektu noclegowego oraz dokonanie prostego zamówienia online przez stronę internetową. Oferuje on wygodę m.in. rezerwacji, nie tylko dla potencjalnych klientów, ale także właścicielom obiektów, dając dużą swobodę funkcjonowania, a także nie pobierając dodatkowych niepotrzebnych opłat.

▶️ Lecz przede wszystkim jest to system, który zaoszczędza to co dla nas wszystkich jest najcenniejsze, czyli czas, dzięki automatyzacji najmu krótkoterminowego, o którym wszystkiego, dowiecie się na naszym wydarzeniu VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości! ➡️ A opowie o tym Agata Krężel, szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking. 💰

 

➡️ Po raz kolejny partnerem naszego wydarzenia, zostaje – Stowarzyszenie Mieszkanicznik:

Stowarzyszenie Mieszkanicznik - wizerunekStowarzyszenie „Mieszkanicznik”, jest ogólnopolską organizacją Właścicieli Nieruchomości na Wynajem. Już od 7 lat realizuje swoją misję cywilizowania polskiego rynku najmu nieruchomości, stając się przy tym marką dbającą zarówno o profesjonalizm wynajmujących jak i bezpieczeństwo najemców. 🏘 Stowarzyszenie skupia wokół siebie ludzi działających w branży wynajmu, umożliwiając wymianę doświadczeń podczas, organizowanych cyklicznie w wielu miastach Polski, lokalnych spotkań z bardzo merytorycznymi prelekcjami.🎓


➡️
 Spotkania, w których zespół Rentumi.plZarządzanie wynajmem mieszkań regularnie bierze udział, organizowane są również także w Szczecinie. 🤩

▶️ Inicjatorem i koordynatorem tych wydarzeń jest aktywny 📈inwestor i przedsiębiorca, skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej, Certyfikowany Trener Biznesu oraz Mediator Sądowy – Bartosz J. Deka, Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

 

(Galeria zdjęć z wydarzenia)

 

PARTNERZY:

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej