Kwatery pracownicze. Wyposażenie pokoju robotniczego

Kwatery pracownicze to zazwyczaj miejsce tymczasowego zamieszkania przez pracowników, które jednak może przeciągnąć się nawet do kilku miesięcy lub lat. Przy wyborze odpowiedniego pokoju, hostel nie powinien być tylko atrakcyjny cenowo, ale cechować się dobrym standardem zamieszkania.

kwatery pracownicze

Kwatery pracownicze Rentumi

Jeśli posiadasz firmę lub pracujesz w Szczecinie lub Gryfinie i szukasz zakwaterowania dla swoich pracowników, Rentumi oferuje dla Ciebie kwatery pracownicze.

Rentumi posiada największą bazę noclegową na Pomorzu Zachodnim. Oferujemy kwatery pracownicze w Szczecinie, Gryfinie i okolicach. Hostele pracownicze, które posiadamy cechują się wysokim standardem i atrakcyjnymi warunkami.

Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby pracujące. Kwatery pracownicze Szczecin Rentumi – zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje zapotrzebowanie. Znajdziemy dla Twoich pracowników najlepsze zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Kwatery pracownicze. W co powinien być wyposażony pokój?

Idealnie wyposażony pokój robotniczy, powinien być miejscem, który umożliwi odpoczynek po pracy oraz komfortowe warunki.

Dodatkowo hostel pracowniczy, to miejsce w którym możemy zatrzymać w czasie kilkudniowej podróży w sprawach służbowych, jak i podczas dłuższej delegacji.

Przedsiębiorstwa najczęściej decydują się wybieranie takich kwater, w których pracowniczy realizują wielomiesięczne obowiązki poza siedzibą swojej firmy. Dodatkowo dochodzi aspekt oddalenia od miejsca zamieszkania, np. w branży budowlanej, która działa często na terenie całego kraju, a nie w jednej wybranej lokalizacji.

Pokoje pracownicze muszą spełniać podstawowe warunki. Ważne jest, aby z jednej kwatery spełniającej określone wymagania sanitarne mogło korzystać równocześnie kilku pracowników, wówczas, bowiem można mówić, że służy ona celom zbiorowego zakwaterowania.

Niezależnie od kategorii hotelu, każda osoba zakwaterowana powinna mieć do spania łózko z materacem, pościelą. Do indywidualnej dyspozycji każdego z mieszkańców powinno być również krzesło, szafa na ubrania lub specjalnie wydzielona na nią część pokoju pracowniczego. Takie wyposażenie dotyczy zarówno pomieszczeń przeznaczonych dla jednej osoby, jak i przygotowanych dla większej ilości osób.

Dodatkowo w każdym pokoju robotniczym powinien być stół, lustro oraz zasłony w oknach. W pomieszczeniach socjalnych mogą znajdować się szafki na żywność, naczynia, ale również półki oraz regały.

hostel pracowniczy

Komfortowe pokoje pracownicze

Podane wyżej przykłady wyposażenia kwater pracowniczych to minimum, które powinno się w nich znajdować. Czasy łóżka i szafki w pokojach pracowniczych już dawno się skończyły, a pracownicy coraz częściej doceniają i wypierają hostele, które gwarantują wyższy standard zamieszkania.

Wszystkie kwatery pracownicze powinny posiadać niezbędne wyposażenie, pozwalające spędzić pobyt w komfortowych warunkach. Oprócz wymaganego umeblowania w pokojach coraz częściej montowane są również telewizory, a goście mogą korzystać także z darmowego internetu poprzez Wi-Fi – za co nie doliczamy dodatkowych opłat do noclegu.

Pokoje jednoosobowe wyposażone w telewizor LED, szafę lub komodę, stół, małą zazwyczaj często lodówkę. W związku z tym, iż często jednoosobowe pokoje najmowane są na dłuższy pobyt, właściciele hoteli pracowniczych starają dostosować pokoje do potrzeb osoby najmującej. Wyposażane są dodatkowo bezpłatnie w sprzęt AGD, czy zastawę. Pokoje takie mają indywidualnie dobierany harmonogram sprzątania.

Pokoje dwu, trzy lub czteroosobowe zazwyczaj posiadają ogólnodostępną łazienkę oraz kuchnię. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LED, szafę lub komodę, w każdym bezpłatny dostęp do internetu, aby spędzić czas na rozrywce oglądając ulubiony film lub serial, albo skontaktować się z rodziną na komunikatorze.

Tradycyjna telewizja analogowa również w hostelach staje się powoli reliktem przeszłości. Coraz częściej pracownicy mają dostęp do wyboru oferty filmowej lub serialowej oferowanej przez popularne portale streamingowe.

Hostel pracowniczy Gryfino

Rentumi niedawno otworzyło swój drugi hostel pracowniczy w Gryfinie. Obiekt jest położony w centrum miasta. Dla naszych gości oferujemy aż 150 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie.

Każdy pokój jest wyposażony w szerokopasmowy internet, telewizję, dostęp do serwisu streamingowego Netflix, umywalkę, lodówkę, sejf. W części wspólnej znajduje się kuchnie, toalety oraz pralnia. Hostel Rentumi 2 Gryfino to gwarancja komfortu i wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu!

Hostel Rentumi Gryfino

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

5/5 - (3 votes)

Sprawdź również:

Co powinna zawierać umowa najmu okazjonalnego?

Coraz więcej ludzi, w tym Polaków, decyduje się na zakup […]

Czytaj więcej

Umowa najmu okazjonalnego – jakie korzyści ze sobą niesie?

Najem okazjonalny to rewelacyjne rozwiązanie dla właścicieli lokali, których nieruchomości […]

Czytaj więcej

Umowa najmu mieszkania – wskazówki dla wynajmującego

Wiele właścicieli boi się wynajmować swoje nieruchomości z obawy przed […]

Czytaj więcej

Co powinna zawierać umowa najmu mieszkania?

Zastanawiasz się, czy kupno nieruchomości, która będzie służyć głównie pod […]

Czytaj więcej