Kwatery pracownicze. Wyposażenie pokoju robotniczego

Kwatery pracownicze to zazwyczaj miejsce tymczasowego zamieszkania przez pracowników, które jednak może przeciągnąć się nawet do kilku miesięcy lub lat. Przy wyborze odpowiedniego pokoju, hostel nie powinien być tylko atrakcyjny cenowo, ale cechować się dobrym standardem zamieszkania.

kwatery pracownicze

Kwatery pracownicze Rentumi

Jeśli posiadasz firmę lub pracujesz w Szczecinie lub Gryfinie i szukasz zakwaterowania dla swoich pracowników, Rentumi oferuje dla Ciebie kwatery pracownicze.

Rentumi posiada największą bazę noclegową na Pomorzu Zachodnim. Oferujemy kwatery pracownicze w Szczecinie, Gryfinie i okolicach. Hostele pracownicze, które posiadamy cechują się wysokim standardem i atrakcyjnymi warunkami.

Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby pracujące. Kwatery pracownicze Szczecin Rentumi – zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje zapotrzebowanie. Znajdziemy dla Twoich pracowników najlepsze zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Kwatery pracownicze. W co powinien być wyposażony pokój?

Idealnie wyposażony pokój robotniczy, powinien być miejscem, który umożliwi odpoczynek po pracy oraz komfortowe warunki.

Dodatkowo hostel pracowniczy, to miejsce w którym możemy zatrzymać w czasie kilkudniowej podróży w sprawach służbowych, jak i podczas dłuższej delegacji.

Przedsiębiorstwa najczęściej decydują się wybieranie takich kwater, w których pracowniczy realizują wielomiesięczne obowiązki poza siedzibą swojej firmy. Dodatkowo dochodzi aspekt oddalenia od miejsca zamieszkania, np. w branży budowlanej, która działa często na terenie całego kraju, a nie w jednej wybranej lokalizacji.

Pokoje pracownicze muszą spełniać podstawowe warunki. Ważne jest, aby z jednej kwatery spełniającej określone wymagania sanitarne mogło korzystać równocześnie kilku pracowników, wówczas, bowiem można mówić, że służy ona celom zbiorowego zakwaterowania.

Niezależnie od kategorii hotelu, każda osoba zakwaterowana powinna mieć do spania łózko z materacem, pościelą. Do indywidualnej dyspozycji każdego z mieszkańców powinno być również krzesło, szafa na ubrania lub specjalnie wydzielona na nią część pokoju pracowniczego. Takie wyposażenie dotyczy zarówno pomieszczeń przeznaczonych dla jednej osoby, jak i przygotowanych dla większej ilości osób.

Dodatkowo w każdym pokoju robotniczym powinien być stół, lustro oraz zasłony w oknach. W pomieszczeniach socjalnych mogą znajdować się szafki na żywność, naczynia, ale również półki oraz regały.

hostel pracowniczy

Komfortowe pokoje pracownicze

Podane wyżej przykłady wyposażenia kwater pracowniczych to minimum, które powinno się w nich znajdować. Czasy łóżka i szafki w pokojach pracowniczych już dawno się skończyły, a pracownicy coraz częściej doceniają i wypierają hostele, które gwarantują wyższy standard zamieszkania.

Wszystkie kwatery pracownicze powinny posiadać niezbędne wyposażenie, pozwalające spędzić pobyt w komfortowych warunkach. Oprócz wymaganego umeblowania w pokojach coraz częściej montowane są również telewizory, a goście mogą korzystać także z darmowego internetu poprzez Wi-Fi – za co nie doliczamy dodatkowych opłat do noclegu.

Pokoje jednoosobowe wyposażone w telewizor LED, szafę lub komodę, stół, małą zazwyczaj często lodówkę. W związku z tym, iż często jednoosobowe pokoje najmowane są na dłuższy pobyt, właściciele hoteli pracowniczych starają dostosować pokoje do potrzeb osoby najmującej. Wyposażane są dodatkowo bezpłatnie w sprzęt AGD, czy zastawę. Pokoje takie mają indywidualnie dobierany harmonogram sprzątania.

Pokoje dwu, trzy lub czteroosobowe zazwyczaj posiadają ogólnodostępną łazienkę oraz kuchnię. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LED, szafę lub komodę, w każdym bezpłatny dostęp do internetu, aby spędzić czas na rozrywce oglądając ulubiony film lub serial, albo skontaktować się z rodziną na komunikatorze.

Tradycyjna telewizja analogowa również w hostelach staje się powoli reliktem przeszłości. Coraz częściej pracownicy mają dostęp do wyboru oferty filmowej lub serialowej oferowanej przez popularne portale streamingowe.

Hostel pracowniczy Rentumi

Właściciele przedsiębiorstw, którzy prowadzą swoją działalność w różnych lokalizacjach, muszą zadbać o odpowiednie zakwaterowanie swoich pracowników.

Codzienne dojazdy to rozwiązanie czasochłonne, kosztowne i męczące, dlatego warto zdecydować się na hostel pracowniczy.

Obiekty te są przystosowane do zakwaterowania całych grup pracowników na czas pracy w delegacjach. Hostel pracowniczy Rentumi dysponuje komfortowymi pokojami o różnym standardzie, w których można odpocząć i zregenerować się po pracy.

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Sprawdź również:

Weryfikacja najemcy. Co zrobić, aby obyło się bez problemów?

Weryfikacja najemcy to sposób, aby w przyszłość uniknąć problemów z […]

Czytaj więcej

Ubezpieczenie mieszkania na wynajem

Ubezpieczanie mieszkania na wynajem nie jest obowiązkiem, jednak podobnie jak […]

Czytaj więcej

Podatek od sprzedaży nieruchomości a remont mieszkania

Podatek od sprzedaży mieszkania musimy zapłacić, gdy transakcja sprzedaży mieszkania […]

Czytaj więcej

Ryzyko związane z wynajmem można ograniczyć

Inwestycja w wynajem to aktualnie jedna z najlepszych lokat kapitału. […]

Czytaj więcej