Seminarium Inwestorów Nieruchomości – sukces wydarzenia

Strona główna > Strona korporacyjna > Seminarium Inwestorów Nieruchomości – sukces wydarzenia

Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie – największym wydarzeniem w regionie!


Seminarium Inwestorów Nieruchomości
odnosi kolejny sukces w regionie zachodniopomorskim, zostając w nim największym wydarzeniem zrzeszającym ludzi zainteresowanych branżą nieruchomości. Przyciągając, aż o 100% więcej uczestników, względem poprzedniego wydarzenia, co jest dla nas ogromnym osiągnięciem. Cieszymy się, że aż ok. 80% z nich pojawiło się także na specjalnie dla Was przygotowanym networkingowym after party i nawiązało między sobą wiele kontaktów, które w przyszłości pozwolą budować partnerstwa biznesowe.

Staramy się, aby nasze wydarzenia były organizowane dla Was możliwie perfekcyjnie, z uwzględnieniem najmniejszych detali, które oddziałują na całokształt atmosfery naszych gości. Naszych uczestników zawsze pragniemy mile zaskakiwać, czy to w postaci prezentów i niespodzianek, sporej dawki merytorycznej wiedzy, nietuzinkowych tematów przez nas poruszanych, a także prestiżu całego spotkania, które odbyło się 15.02.2019 r. w Szczecinie, ponownie w ekskluzywnym miejscu, jakim jest Park Hotel i Grey Club.

 

Dla kogo jest Seminarium Inwestorów Nieruchomości?

Organizowane przez nas, największe w województwie networkingowe spotkaniaSeminaria Inwestorów Nieruchomości, są tworzone dla ludzi, z każdej branży, także niezależnie od wieku.
Pojawiają się na nich nie tylko inwestorzy nieruchomości, rentierzy, czy też pośrednicy. Są to również notariusze, administratorzy portali branżowych, właściciele biur nieruchomości, przedstawiciele stowarzyszeń, budowlańcy, developerzy, architekci wnętrz, księgowi, ludzie od finansów, zarządcy nieruchomości, kancelarie branżowe, radcy prawni, innowatorzy rozwiązań IT, tłumacze przysięgli, menadżerowie sprzedaży, doradcy ds. nieruchomości, projekt menadżerowie, zarządcy nieruchomościami, przedstawiciele organizacji sprzątających, a także marketingowcy i informatycy. 

 

O czym rozmawialiśmy podczas VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości?

Wydarzenie rozpoczęliśmy od kilku zdaniowego wstępu opowiadającego o całym wydarzeniu oraz od przedstawienia naszych gości, partnerów i sponsorów.

 

Wojciech Kłodziński prelegent - wizerunek

 

 

Następnie jako pierwszy prelegent wystąpił  💼 Wojciech Kłodziński – Założyciel, a także były właściciel i prezes firmy Enterso, którą oddał w inne ręce, poświęcając się w pełni wdrażaniu swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu IT w branże nieruchomości, m.in. dla firmy Rentumi, której jest właścicielem, przede wszystkim w zakresie inwestycji i wynajmu. Opowiedział nam o nowych technologiach w branży nieruchomości i automatyzacji wynajmu, przy wykorzystaniu inteligentnych mieszkań.

 

 

 

Heritage Real Estate - logo

Jako kolejny z ramienia wieloletniej organizacji Heritage Real Estate, którą tworzą jedynie profesjonaliści, nie małą wiedzą i wielkim zapleczem doświadczenia, w branży finansów i nieruchomości – wystąpił 💼 Przemysław Kram, który opowiedział m.in. o błyskawicznej budowie osiedli, fabryk prefabrykatów oraz modułowym budowaniu domów wielorodzinnych.

 

 

 

Agata Krężel, szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking - wizerunek

 

Później o automatyzacji najmu krótkoterminowego – opowiedziała Agata Krężel, szefowa działu sprzedaży IAI, IdoSell Booking, która swoim narzędziem, szczególnie zwróciła uwagę naszego ostatniego prelegenta.

 

 

 

Odysseas prelegent

 

Jakim jest Odysseas Karalis, wielki przedsiębiorca działający globalnie – właściciel firmy księgowo prawnej, doradzającej w aspekcie spółek poza granicami Polski, Ariadni Group i postać niesamowicie ekspresyjna z ogromnym doświadczeniem. Przedstawił nam tamtego wieczoru, wiele cennych informacji na temat właściwej formy prawnej przy inwestycjach, zwłaszcza za granicą.

 

 

BMW logo

 

Lecz jeszcze chwilę przed przemówieniem Odysa, wystąpili główni sponsorzy naszego wydarzenia – przedstawiciele Dealera BMW Bońkowscy, którzy wspomnieli jak odliczyć 100% leasingu w 2019 roku.

 

 

 

Arkadiusz Zgorzelski - wizerunek

 

A także, Arkadiusz Zgorzelski, który wyjątkowo poruszył publiczność, aż do samego końca, w temacie tajników deweloperki i jego radach od jak wielkich inwestycji zaczynać.

 

 

 

Co jest najważniejsze w organizowanych przez nas szkoleniach?

Najcenniejszymi rzeczami podczas wszystkich organizowanych przez nas wydarzeń są zdecydowanie finalizowane transakcje, ukazujące się naszym oczom, między uczestnikami naszych szkoleń. To, że nasza idea mówiąca o budowaniu relacji, nawiązywaniu kontaktów i wzajemnej współpracy, faktycznie się spełnia. Networking jest jednym z ważniejszych elementów, który musi się znaleźć, w każdym z naszych wydarzeń, dlatego mocno zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym Seminarium Inwestorów Nieruchomości, którego następna edycja odbędzie się w maju ➡️ zbieramy już wstępne zapisy, dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce, kontaktując się z nami ➡️ kchowratowicz@rentumi.pl

Nie zapomnijcie też zapoznać się z organizowanymi przez nas 6cio dniowymi Elitarnymi Szkoleniami z Inwestowania w Nieruchomości, którego druga edycja odbędzie się już 1 marca, niestety na to wydarzenie bilety zostały już wyprzedane.
💥 Chcesz nauczyć się inwestować w nieruchomości?! ➡️ koniecznie już dzisiaj zapisz się na trzecią edycję szkolenia, aby zarezerwować sobie miejsce!
📧 mpiatkowski@rentumi.pl

 

Partnerzy VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości.

Prócz wyżej wymienionych prelegentów, warto też wspomnieć o partnerach wydarzenia, którzy również dołożyli swoją cegiełkę do końcowego efektu całego spotkania.

logo Stowarzyszenie

 

 

Mowa tutaj o Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Pośredników Obrotu Nieruchomościami, czyli organizacji, już od wielu lat zrzeszającej, nawet największe agencje pośredniczące w obrocie nieruchomościami z terenu województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 

 

 

 

dobryadres_logo

 

Portal DobryAdres.pl – czyli, największy na Pomorzu Zachodnim, ogłoszeniowy portal nieruchomości. Prezentujący jedynie rzetelne i bezpieczne ogłoszenia z regionu zachodniopomorskiego.

 

 

Stowarzyszenie Mieszkanicznik - wizerunek

A także Stowarzyszenie „Mieszkanicznik”, czyli ogólnopolska organizacja Właścicieli Nieruchomości na Wynajem. Która już od 7 lat realizuje swoją misję cywilizowania polskiego rynku najmu nieruchomości, przy tym stając się marką dbającą zarówno o profesjonalizm wynajmujących jak i bezpieczeństwo najemców.  Skupia ono wokół siebie ludzi działających w branży wynajmu, jednocześnie umożliwiając wymianę doświadczeń podczas, organizowanych cyklicznie w wielu miastach Polski, lokalnych spotkań z merytorycznymi prelekcjami.🎓

Koordynatorem i inicjatorem tych wydarzeń jest aktywny 📈inwestor i przedsiębiorca, skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej, Mediator Sądowy oraz Certyfikowany Trener Biznesu – Bartosz J. DekaLider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

 

 

 

Jak wyglądało VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie?

Prócz kilkugodzinnych merytorycznych prelekcji z zakresu m.in. inwestowania w nieruchomości, odbyło się także Networkingowe After Party w Clubie Grey, podczas, którego dla wszystkich uczestników były zarezerwowane loże VIP oraz bar no-limit, dzięki któremu mogli w jak najluźniejszej, ale wciąż eleganckiej atmosferze, poznać lepiej pozostałych uczestników, a nawet naszych prelegentów.

 

Chcecie się dowiedzieć kto może zostać inwestorem nieruchomości?

➡️ Koniecznie zajrzyjcie na ostatni, przeprowadzony z nami wywiad.

 

 

Galeria zdjęć VI Seminarium Inwestorów Nieruchomości:

 

Relacja z Seminarium 1 Relacja z Seminarium 2 Relacja z Seminarium 3Relacja z Seminarium4 Relacja z Seminarium 5 Relacja z Seminarium 6 Relacja z Seminarium 7 Relacja z Seminarium 8 Relacja z Seminarium 9 Relacja z Seminarium 10Relacja z Seminarium 11 Relacja z Seminarium 12 Relacja z Seminarium 13 Relacja z Seminarium 14 Relacja z Seminarium 15 Relacja z Seminarium 16 Relacja z Seminarium 17Relacja z Seminarium 18 Relacja z Seminarium 19 Relacja z Seminarium 20 Relacja z Seminarium 21 Relacja z Seminarium 22 Relacja z Seminarium 23 Relacja z Seminarium 24Relacja z Seminarium 25 Relacja z Seminarium 26 Relacja z Seminarium 27 Relacja z Seminarium 28 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 1 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 2 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 3Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 4 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 5 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 6 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 7 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 8 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 9 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 10Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 11 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 12 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 13 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 14 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 15 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 16Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 17 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 18 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 18 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 19 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 20 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 21 Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 22Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (1) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (2) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (4) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (6) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (7) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (9) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (10) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (11) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (15) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (17) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (18) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (20) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (23) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (25) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (26) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (27) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (28) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (30) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (31) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (32) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (35) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (36) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (38) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (39) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (40) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (42) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (43) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (44) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (46) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (47) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (50) Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (51)

 

💥 Chcesz nauczyć się inwestować w nieruchomości?! ↪️ Zapisz się już dziś na trzecią edycję 6cio dniowego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości! – 📧 mpiatkowski@rentumi.pl

 

💥 Chcesz poznać wielu partnerów biznesowych i wspólnie działać w branży nieruchomości? ↪️ Zapisz się koniecznie na VII Edycję Seminarium Inwestorów Nieruchomości, która odbędzie się w maju! – 📧kchowratowicz@rentumi.pl

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej