Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

Strona główna > Strona korporacyjna > Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

Co się działo na II Szkoleniu z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie?

Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie okazało się być ogromnym sukcesem i najbardziej obszernym szkoleniem w regionie zachodniopomorskim z zakresu inwestowania w nieruchomości. 6cio dniowe wydarzenie, poświęcone jest edukowaniu nowoczesnych rentierów, poznaniu tajnik inwestowania w nieruchomości, flipów, biznes podnajmu, sposoby skalowania zdolności kredytowej oraz najnowszych technologii IT do automatyzacji zarządzania i marketingu nieruchomości.

Dołącz do najbardziej obszernego szkolenia w regionie zachodniopomorskim, podczas III bądź IV edycji szkolenia, prowadzonego przez najlepszych ekspertów w Polsce❗️

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na:
https://ekspertinwestycji.pl/
lub szkolenia@rentumi.pl
+48 733 900 950

 

Spis treści:

 1. Dla kogo jest to szkolenie?
 2. O czym mówiliśmy podczas II Edycji Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie?
 1. Kto może zostać inwestorem w branży nieruchomości?
 2. Przez kogo prowadzone jest szkolenie?
 3. Czy rynek Szczeciński sprzyja inwestorom w branży nieruchomości?
 4. Kiedy odbędą się następne edycje szkolenia?
 5. Czy szkolenie jest refinansowane?
 6. Jak zapisać się na szkolenie?
 7. Partnerzy szkolenia

 

Dla kogo jest to szkolenie?

dla kogo jest szkolenie z inwestowania w nieruchomości w szczecinie

Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości adresowane jest do wszystkich firm i osób działających w branży nieruchomości, przedsiębiorców jak i pracowników, chcących zautomatyzować proces zarządzania nieruchomościami i inwestycjami, m.in. najmem, bądź marketingiem i promocją. Co pozwoli im zyskać więcej wolnego czasu na inne transakcje i przyjemności. Przede wszystkim szkolenie z inwestowania jest dla osób, które chcą nauczyć się inwestować w nieruchomości, zgłębić niezbędne do tego tajniki prawne, najlepsze techniki negocjacyjne, oraz dowiedzieć się, w których miejscach najlepiej szukać okazji na inwestycję i jak to robić.

Dla osób, które pragną przyśpieszyć i usprawnić swoją pracę w biurze oraz poznać zastosowanie narzędzi wykorzystujących technologie IT w branży nieruchomości – pozwalające zaoszczędzić czas w wielu segmentach swojej pracy, jak np. podczas prezentacji domów oraz mieszkań, każdemu zainteresowanemu klientowi – za pomocą technologii 3D (jest to tylko przykład jednego segmentu naszej pracy, w którym można znacząco ją ułatwić, dzięki najnowszym technologią IT).

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

O czym mówiliśmy podczas II Edycji Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie?

o czym mówiliśmy podczas szkolenia  warsztaty na szkoleniu zdjęcie

Pierwszy dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

inwestuj z rentumi Rentumi Investors

Rozpoczęliśmy oczywiście od powitania i przemówienia prezesa RentumiWojciecha Kłodzińskiego, współorganizatora 6cio dniowego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości.

Był on poświęcony prelekcji Wojciecha Orzechowskiego, podzielonej na 6 modułów. Aż 10 godzin wiedzy przekazanej przez ikonę branży nieruchomości w Polsce. Było o najskuteczniejszej strategii inwestowania w nieruchomości, stworzoną przez samego eksperta – Wojciecha Orzechowskiego. Przeszliśmy przez kalkulator opłacalności zakupu mieszkania, porozmawialiśmy o wzorze powodzenia inwestycji i badania rynku. – Wszystkie te cenne wiadomości, pozwolą naszym uczestnikom zainwestować mądrze, skutecznie i z największym możliwym zwrotem z inwestycji. To bardzo wartościowa wiedza praktyczna, badana i analizowana przez lata działań najlepszych profesjonalistów, którą wszyscy mogą mieć przyjemność zdobyć na naszych szkoleniach.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Drugi dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

najnowsze technologie IT wykład szkolenia

Poprowadzili kolejni eksperci w swojej branży: Wojciech Kłodziński i Magdalena Gajdamowicz, innowator najnowszych rozwiązań technologicznych IT wspierających branżę nieruchomości oraz kobieta biznesu – ekspert finansowy z CFexpert, z ogromnym doświadczeniem w branży finansów.

Jako, że najwięcej wiedzy wynosimy z praktyki, najlepszą formą jej wchłaniania są szkolenia warsztatowe. Dlatego dbając o tę koncepcję staramy się organizować szkolenia możliwie jak najbardziej angażujące naszych uczestników.

Tego dnia tak jak powiedział jeden z naszych uczestników – ’Wojciech lepiej od pośrednika’, uczy nas w jaki sposób tworzyć kalkulacje zysku, za pomocą excela, uwzględniając amortyzację kilku procentową, tak aby wyliczyć jak najlepszą rentowność naszej inwestycji. Porozmawialiśmy o gotowcach inwestycyjnych, biznes planie inwestowania, badaniu rynku, dzieleniu mieszkania na pokoje i zarządzaniu nieruchomościamiinwestycją, remontem, wynajmem, flipem.

Następną część szkolenia poświęciliśmy kilku godzinnej prelekcji, kobiety, która najlepiej zna się na finansach. Wytłumaczyła nam ona, jakie są możliwości pozyskania kapitału pod inwestycję, w jaki sposób skalować zdolność kredytową, jak wygląda zakup za gotówkę i refinansowanie oraz przedstawiła kalkulację online i opowiedziała o promesie i umowie kredytowej. Chyba, każdego z nas interesują finanse, stąd też oczywiste jest, jak wartościowe 💰były to informacje.

Zakończyliśmy go w świetnych humorach i co najważniejsze, według uczestników bez większego zmęczenia, co świadczy o odpowiedniej i skutecznej formie przekazywania wiedzy, nawet kilkugodzinnych prelekcji.

Ostatnia tego dnia tematyka Wojciecha Kłodzińskiego była poświęcona prognozom i ryzyku:

 • Jak wygląda opłacalność inwestowania w nieruchomości?
 • Jakie posiadamy ryzyka?
 • I uświadomienie, dlaczego bliska na horyzoncie 'bańka’ jest tak naprawdę mitem. I jak długo jeszcze będą wzrastać ceny mieszkań.
 • A także jakie są zagrożenia związane z inwestowaniem w nieruchomości?
wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

 

Trzeci dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

W całości poświęcony był prelekcji Krzysztofa Ocalewskiego, który opowiedział nam m.in. o swoim doświadczeniu i przekazał nam jak w praktyce wygląda ’biznes’ podnajmu.

 • Na drugim module posłuchaliśmy o negocjacjach i remoncie.
 • Na trzecim o szukaniu najemców, zarządzaniu i rozwiązywaniu problemów z nimi związanymi.
 • Z kolei na czwartym o skalowaniu biznesu, automatyzacji i organizacji firmy.

___

Jedynie na naszych szkoleniach macie możliwość poznać branżę nieruchomości od środka, nauczyć się wszelkich podstaw inwestowania w nieruchomości, przechodząc do bardziej zaawansowanych aspektów związanych m.in. z prawem, tajnikami i miejscami wyszukiwania okazji.

Co najważniejsze, dla jak największej jakości przekazywanej wiedzy – gromadzimy specjalnie dla Was najlepszych ekspertów i szkoleniowców w całej Polsce, którzy są zdecydowanie ikonami w swoich branżach.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Czwarty dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

Krzysztof Rzepkowski Warsztat na szkoleniu Wojciech Kłodziński, Szkolenie z inwestowania w Nieruchomości

Tego dnia serca uczestników, swoim entuzjazmem rozpalił Krzysztof Rzepkowski mówiący o negocjacjach, mediach społecznościowych w nieruchomościach i odpowiednim podejściu oraz networkingu pozwalającym pozyskiwać najlepsze okazje 💎

Mówiliśmy o:

 • budowaniu relacji z klientem kupującym,
 • zamykaniu sprzedaży oraz negocjacjach, BATNIE i zbijaniu ceny,
 • okazjach inwestycyjnych i budowaniu relacji z właścicielem mieszkania.

💐Nie zapomnieliśmy także o wyjątkowym święcieDniu Kobiet🌹
Z tej okazji cały zespół Rentumi wręczył swoim uczestniczkom i członkiniom zespołu, symboliczny bukiet tulipanów oraz życzył sukcesów, zdrowia, dobrego samopoczucia i wielu powodów do uśmiechu nie tylko w Dzień Kobiet. ⚘🌷

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Piąty dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

Sylwester Kasprzewski wykład szkolenie aspekty prawne szkolenie z inwestowania

Rozpoczęliśmy od prelekcji poświęconej wszelkim aspektom prawnym związanym z branżą nieruchomości. Opowiedzieliśmy o pojęciach, umowach i formie transakcji.

Podczas drugiego modułu szczegółowo mówiliśmy o formie prowadzenia działalności gospodarczej i podatkach. A następnie o licytacjach komorniczych, m.in. jak je skutecznie wykorzystać i pod wpływem emocji nie przepłacić oraz o ogólnych aspektach prawnych przy inwestowaniu w nieruchomości.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Szósty dzień Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie

Narzędzia IT w branży nieruchomości

Poświęciliśmy czterem modułom i edukacji z zakresu narzędzi IT w branży nieruchomości, o których opowiedział zdecydowany ekspert w tym obszarze – Wojciech Kłodziński.

 • Było o wykorzystaniu narzędzi IT w inwestowaniu w nieruchomości,
 • automatyzacji zarządzania i marketingu nieruchomości,
 • o portalach internetowych i ogłoszeniowych,
 • mobilnych aplikacjach wspomagających branże nieruchomości,
 • oraz o wielu wartościowych źródłach wiedzy.

Całość tradycyjnie zakończyliśmy egzaminem, którego zaliczenie zaświadcza nabycie odpowiednich kompetencji oraz pozyskanie Certyfikatu Inwestora Rentumi. A najlepsze wyniki osiągnięte z egzaminu są przez nas symbolicznie nagradzane wieloma wartościowymi gadżetami technologicznymi.

Tego dnia świętowaliśmy również dzień mężczyzn. Zaskoczeni przez jedną z naszych uczestniczek mieliśmy przyjemność obejrzeć kilka zabawnych filmików z wizerunkiem mężczyzn z naszego zespołu w roli głównej. Wniósł on wiele uśmiechów, humoru i ta inicjatywa nadała kolejnych pozytywnych barw całemu szkoleniu. Fakt ten bardzo nas cieszy, że tworzymy sympatyczną atmosferę podczas naszego szkolenia.

Egzamin Inwestora Nieruchomości Rentumi rozdanie certyfikatów rentumi inwestors

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Kto może zostać inwestorem w branży nieruchomości?

kto może zostać inwestorem nieruchomości

Inwestorem w branży nieruchomości, mogą zostać osoby zarówno młode, jak i starsze. Często są to właściciele firm, nie zawsze z branży nieruchomości, a nawet pokrewnej. Zdarza się, że są to osoby, które zrealizowały swojego pierwszego flipa, albo podnajem mieszkania, ale niekiedy, także osoby posiadające jedynie wiedzę teoretyczną, więc pojawiają się, by nabyć doświadczenie pozostałych uczestników, a zwłaszcza naszych prelegentów. Inwestorem, dążącym do zostania rentierem, może zostać także czynnie działająca osoba w branży nieruchomości, pośrednik nieruchomości, zarządca nieruchomościami, czy też właściciel biura nieruchomości, osoba zaawansowana, którą także uczymy wielu nowości na rynku, świeżego spojrzenia i najskuteczniejszych tajników negocjacyjnych.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Przez kogo prowadzone jest szkolenie?

Szkolenie prowadzone jest przez ekspertów branży.

Wojciech Kłodziński – Automatyzacja to przyszłość na rynku inwestycji i zarządzania nieruchomościami. Szkolenie pokazuje, jak uzyskać przewagę dzięki nowoczesnej technologii IT.

Wojciech Orzechowski – Analiza finansowa, ocena nieruchomości, aspekty prawne – to obowiązkowe zagadnienia w podejmowaniu decyzji o inwestycji w nieruchomości omawiane na szkoleniu.

Krzysztof Rzepkowski – Ludzie kupują od ludzi, których lubią. To pierwsza zasada obowiązująca w sprzedaży. Szkolenie uczy jak budować relacje i negocjować z klientami.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

Czy rynek Szczeciński sprzyja inwestorom w branży nieruchomości?

wiele nieruchomości

Jak najbardziej, Szczecin w 2018 roku, z dużych miast, był na pierwszym miejscu jeśli chodzi o szybkość rozwoju wzrostu cen. Ze względu na to, że rynek Warszawki, Wrocławski czy Krakowski itp. jest już mocno zapełniony, wieloma wydarzeniami branżowymi, osobami działającymi w tej branży oraz samymi nieruchomościami, na rynku Szczecińskim jest jeszcze duża nisza. Mając na uwadze fakt, że u nas w regionie brakowało tego typu spotkań, szkoleń, postanowiliśmy wypełnić tę niszę jako organizatorzy, aby pokazać możliwości, których na rynku Szczecińskim, jest naprawdę dużo. Posiadamy bardzo wysokie zwroty z inwestycji, ponieważ u nas, mimo wszystko ceny mieszkań są jeszcze dość tanie, z kolei cena najmu jest dość wysoka.

Pobierz poprzednią agendę Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

Następne edycje Szkolenia odbędą się:

III Edycja:
Pierwszy zjazd: 5 – 7 Kwietnia
Drugi zjazd: 12 – 14 Kwietnia

IV Edycja:
Pierwszy zjazd: 24 – 26 Maja
Drugi zjazd: 31 Maja i 1 – 2 Czerwca

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

 

Refinansowanie na szkolenie

Specjalnie ku wygody naszych uczestników i dostarczenie im możliwie najlepszych form finansowania, udało nam się na cele tego projektu zorganizować możliwą opcję refinansowania kosztów szkolenia z Unii Europejskiej nawet w wysokości 80%. Mamy nadzieję, że wdrożenie tego elementu umożliwi o wiele większą przystępność uczestnictwa, dla każdego zainteresowanego.

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

 

 

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zarezerwować miejsce dla siebie, bądź swoich pracowników,wystarczy:

napisać prywatną wiadomość: m.me/rentumi ; szkolenia@rentumi.pl
zadzwonić bezpośrednio: +48 733 900 950
lub wypełnić formularz na:  https://ekspertinwestycji.pl/

wróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

Partnerzy Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

partnerzy szkolenia z inwestowania w nieruchomości

Oficjalnie, po raz kolejny, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz portal DobryAdres.pl zostali głównym partnerem podczas II i III edycji 6-cio dniowego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie.

 

udostępnij artykuł szkolenia z inwestowania w nieruchomościinstagram rentumiwróć do spisu treści szkolenia nieruchomości

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej