Kwatery pracownicze. Jak znaleźć sprawdzony nocleg?

W Twojej firmie wystąpiła konieczność oddelegowania pracowników do innego regionu kraju w celu zrealizowania zlecenia? ? W takim wypadku konieczne będzie znalezienie sprawdzonego hostelu. Kwatery pracownicze muszą cechować się odpowiednimi warunkami. Zobacz jak znaleźć dobre pokoje pracownicze.

kwatery pracownicze

Kwatery pracownicze Szczecin

Masz firmę lub pracujesz w Szczecinie lub Gryfinie, albo szukasz zakwaterowania dla swoich pracowników? Rentumi oferuje dla Ciebie kwatery pracownicze.

Posiadamy największą bazę noclegową na Pomorzu Zachodnim. Oferujemy kwatery pracownicze Rentumi w Szczecinie, Gryfinie i okolicach. Hostele pracownicze, które posiadamy cechują się wysokim standardem i atrakcyjnymi warunkami.

Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby pracujące. Kwatery pracownicze Szczecin Rentumi, zgłoś się do nas i przedstaw nam swoje zapotrzebowanie. Znajdziemy dla Twoich pracowników najlepsze zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Kwatery pracownicze. Szukaj uczciwych ofert

Może się wydawać. że znalezienie kwatery pracowniczej jest prostym zadaniem, mało skomplikowanym. Wystarczy przecież zapoznać się z kilkoma ogłoszeniami i zrobić selekcje, pod względem tych kwater pracowniczych które odpowiadają nam najbardziej pod względem lokalizacji i budżetu jakim dysponujemy.

Niestety nic bardziej mylnego. Jest to większa wyzwanie logistyczne niż nam się wydaje. Bardzo często wielu przedsiębiorców trafia na zwykłych oszustów, którzy bez skrupułów wykorzystują niewiedzę osób, którzy zajmują się poszukiwaniem noclegów dla pracowników.

Głównym problemem są zazwyczaj zdjęcia danych pokojów pracowniczych. Najczęściej fotografie te nie oddają prawdziwej rzeczywistości jak wygląda prawdziwa kwatera pracownicza. Nawet szukając zwykłego hotelu na prywatny wyjazd, każdemu może zdarzyć się taka sytuacja, że pokój wygląda o wiele lepiej na zdjęciach niż w rzeczywistości. Najłatwiejszym sposobem uniknięcia takiego oszustwa jest korzystanie z portali, które weryfikują zamieszczane oferty.

pokoje pracownicze

Kwatery pracownicze. Uważaj na oszustów.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma uniknęła niemiłych niespodziankę związanych z zakwaterowaniem pracowników w nieodpowiednim hostelu, dokładnie sprawdź przede wszystkim lokalizacje obiektu oraz oceny i opinie na jego temat. W tym przypadku wystarczą opinie użytkowników na wizytówce Google’a, którą większość hosteli posiada.

Jeżeli znajdziemy pozytywne opinie, to istnieje bardzo duża szansa na to, że to nie jest oszustwo. Warto jednak pamiętać, aby to nie były opinie na stronie, której właścicielem jest wystawiający ogłoszenie. Tam przestępca może przecież dodać fałszywe komentarze.

Warto również sprawdzić czy podany adres hostelu w ogóle istnieje i co się pod nim znajduje. Niestety może się też zdarzyć, że przestępca będzie się podszywał pod pensjonat, który istnieje. Dlatego dobrze jest też sprawdzić czy numer telefonu, który znaleźliśmy w ogłoszeniu zgadza się z tym, który jest podany w innych miejscach np. na stronie internetowej danego obiektu.

Czerwona lampka może nam się zaświecić również wtedy, gdy ktoś proponuje nam bardzo duży rabat, jeśli wpłacimy całą kwotę z góry. Oszustom zależy, żeby wyłudzić jak najwyższą kwotę, więc nie będzie chciał zadowolić się tylko zaliczką.

Kwatery pracownicze. Pomoc w znalezieniu odpowiednich noclegów

Jeśli zależy Ci na tym, aby kwatery pracownicze, które chcesz wynająć na dłuższy, bądź krótszy okres były bezpieczne i komfortowe, to możesz skorzystać z pomocy Rentumi.

Gwarantujemy, że przedstawimy Tobie sprawdzone pokoje pracownicze i kwatery nawet dla dużych grup. Jeśli potrzebujesz noclegu nawet dla 100 osób, to pomoc Rentumi ułatwi Ci zadanie i bez problemu znajdziemy wspólnie komfortowe pokoje w bardzo atrakcyjnej cenie.

Hostel Rentumi

info@rentumi.pl

+48 730 800 850

Sprawdź również:

Ubezpieczenie mieszkania na wynajem

Ubezpieczanie mieszkania na wynajem nie jest obowiązkiem, jednak podobnie jak […]

Czytaj więcej

Podatek od sprzedaży nieruchomości a remont mieszkania

Podatek od sprzedaży mieszkania musimy zapłacić, gdy transakcja sprzedaży mieszkania […]

Czytaj więcej

Ryzyko związane z wynajmem można ograniczyć

Inwestycja w wynajem to aktualnie jedna z najlepszych lokat kapitału. […]

Czytaj więcej

Wskazówki dotyczące zakupu pierwszej nieruchomości do wynajęcia

Myślisz o zakupie nieruchomości inwestycyjnej? Na rynku nieruchomości stawiali pierwsze […]

Czytaj więcej