Najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo w Szczecinie!

Strona główna > Strona korporacyjna > Najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo w Szczecinie!

Najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo w regionie zachodniopomorskim!

Dzisiejszego dnia, jako zwycięzcy I edycji konkursu gospodarczego, organizowanego przez Pomorze Zachodnie, „Twój biznes pod banderą sukcesu” i mianowani tytułem: ’najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo w regionie zachodniopomorskim’, mieliśmy okazję oraz przyjemność przemówić przed zgromadzoną w tym dniu publicznością w Trafostacji Sztuki w Szczecinie.

Podczas wystąpienia na konferencji inauguracyjnej II etapu konkursu, zabrał głos jeden z członków naszego zespołu Maciej Piątkowski, reprezentując firmę Rentumi w trakcie całego wydarzenia.

Najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo - Maciej Piątkowski

Wspomniał on, że najprzyjemniejszym doświadczeniem po zwycięstwie w konkursie było ujrzenie artykułu Rentumi w Gazecie Wyborczej wraz z zdjęciem całego zespołu, które wyglądało jak wojownicy Avengers – byliśmy tak bardzo dumni ze zwycięstwa.

 

Rentumi – po raz kolejny wyróżnione jako najbardziej innowacyjne mikroprzedsiębiorstwo.

Miło nam, że nasza firma po raz kolejny została wyróżniona i mogliśmy wypowiedzieć kilka słów, dzieląc się wrażeniami ze zwycięstwa w kategorii najbardziej innowacyjnego mikroprzedsiębiorstwa w regionie zachodniopomorskim, przed taką publicznością.

Pomorze-Zachodnie-Najbardziej-innowacyjnego-mikroprzedsiębiorstwa-w-regionie-zachodniopomorskim

Konkurs ten pokazał nam, że nasza firma została doceniona za innowacyjne technologie, które wykorzystuje aplikacja do zarządzania wynajmem mieszkań Rentumi. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Emocje oraz zabawa, które towarzyszyły nam podczas śledzenia wyników głosowania – inwestowania, wprowadził sporo pozytywnej energii podczas zwyczajnej pracy biurowej oraz swojego rodzaju adrenaliny w momencie rywalizacji z innymi przedsiębiorcami. A przypominamy, że w konkursie wzięło udział 109 firm.

109 Firm

Większe zaufanie.

Dzięki kampanii zwiększyła się popularność firmy Rentumi co przełożyło się na wzrost zaufania oraz liczbę klientów, dlatego dzięki temu dumnie reprezentujemy banderę sukcesu, znajdującą się w naszym biurze.

 

Cały wywiad znajdziecie tutaj.

 

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej