Seminarium Inwestowania w Nieruchomości relacja

Strona główna > Strona korporacyjna > Seminarium Inwestowania w Nieruchomości relacja

 

Co działo się na VI Seminarium Inwestowania w Nieruchomości?

Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie (11) Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 21

Opiszemy w skrócie tematy omawiane przez naszych prelegentów na ostatnim Seminarium Inwestowania w Nieruchomości. Była to już VI zorganizowana przez nas edycja wydarzenia, która okazała się być ogromnym sukcesem. Pojawiło się na niej ponad 100 uczestników i blisko 7 prelegentów, co daje wynik jednego z największych wydarzeń w regionie, organizowanego dla osób zainteresowanych branżą nieruchomości.
Następna edycja odbędzie się już 24 Maja skontaktuj się z nami, aby wstępnie się zapisać i zarezerwować sobie miejsce.O czym rozmawialiśmy na VI Seminarium Inwestowania w Nieruchomości?

 

– Prezes Rentumi.pl – Zarządzanie wynajmem mieszkańWojciech Kłodziński,

Seminarium Inwestowania Nieruchomości w Szczecinie (44)

 

 

tradycyjnie opowiedział o innowacyjnym podejściu do branży nieruchomości, wykorzystującym wszystkie dostępne zasoby, dostarczane nam przez społeczeństwo XXI wieku. Mowa tutaj oczywiście o najnowszych narzędziach IT do automatyzacji i zarządzania wynajmem mieszkań. A także o świetnej pomocy AR (tutaj stworzyć artykuł o AR w nieruchomości i dodać hiper łącze) – czyli rzeczywistości rozszerzonej – systemie łączącym świat rzeczywisty z generowanym komputerowo, który w dzisiejszych czasach bardzo pomaga rozwojowi branży nieruchomościowej, bądź deweloperskiej, m.in. architektom.

 

 

 

– Głowa rodziny Ariadni Group – Czyli Odysseas Karalis

Seminarium Inwestorów Nieruchomości - relacja 10

 

wypowiadał się na temat m.in. właściwej formy prawnej przy inwestycjach, zwłaszcza za granicą. Czyli o tym, że nie istnieje idealna forma prawna, a każdą indywidualnie należy dobrać do swoich potrzeb i sposobu działania. Forma prawna nie ma być ograniczeniem, a jedynie wspomagać w prowadzeniu działalności oraz inwestowaniu w nieruchomości i tego właśnie uczy, oraz w tym pomaga Odys. A także jakie są różnice i podobieństwa za granicą, w procesie zakupu czy w konstrukcji budynków oraz, że w Grecji nie ma podatku u źródła.

 

– O nowoczesnym zarabianiu na nieruchomościach,

opowiedzieli przedstawiciele organizacji Heritage Real Estate Polska, m.in. Aleksander Żarczyński,  który przedstawił nam perspektywy rynku nieruchomości w Polsce, realne zmiany cen domów w USA i nowoczesne budownictwo modułowe, czyli budowle powstałe z gotowych, wcześniej przygotowanych prefabrykatów przestrzennych, na temat których powstało wiele pytań zadanych przez uczestników wydarzenia, na które chętnie podczas panelu dyskusyjnego, odpowiedział Przemysław KramDyrektor Heritage Real Estate Polska. Budownictwo modułowe staje się coraz bardziej popularne i dzisiaj jest już czymś więcej niż tylko blaszanymi kontenerami o przeznaczeniu m.in. socjalno-biurowym. W obecnym czasie z prefabrykowanych modułów buduje się już szkoły, budynki użyteczności publicznej, hotele, obiekty służby zdrowia, przedszkola, czy też budynki biurowe. Bądź tak jak robi to właśnie firma Heritage Real Estate, czyli wykorzystując tę metodę budownictwa przy tworzeniu domów wielo i jednorodzinnych.

– Na naszym Seminarium Inwestowania w Nieruchomości,

Seminarium Inwestowania Nieruchomości w Szczecinie (18)przedstawiliśmy także temat związany z najmem krótkoterminowym i efektywnym jego zarządzaniem, a nawet zautomatyzowaniem tego procesu. O tym wszystkim opowiedziała Agata Krężel – szefowa działu sprzedaży, IAI, IdoSell Booking. Czyli o pełnej kontroli najmu krótkoterminowego, który można uzyskać przy pomocy najnowszych narzędzi IT, w tym przypadku systemu do obsługi Rezerwacji, czyli IdoSell Booking. Narzędzie te posiada w sobie m.in. płatności online, kalendarz rezerwacji, integruje się z programami hotelowymi, API dla programistów, panel administracyjny, a także Channel Manager, który jest centralnym zarządzaniem dostępnością cen i rezerwacji, wbudowanym do systemu. Prócz tego poruszony został temat sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży wielokanałowej, czy też nowoczesne – bezobsługowe zameldowanie i wymeldowanie gości, które swoje odzwierciedlenie znalazło także w naszej aplikacji do zarządzania wynajmem mieszkań i pokoiRentumi, która w pełni automatyzuje wynajem długoterminowy, dając wynajmującym możliwość generowania dochodu pasywnego z najmu, bez ingerencji w to ich pracy.

 

Czym charakteryzuje się nasza automatyczna obsługa mieszkania?

Funkcjonalność aplikacji Rentumi

 

  • Przede wszystkim są to automatyczne płatności online – czyli księgowanie wpłat, obsługa płatności internetowych oraz kart kredytowych, czy też możliwość wydruku danych do przelewów dla osób bez konta do wpłaty na poczcie.
  • Łatwa i bezproblemowa windykacja niezapłaconych czynszów za pomocą aplikacji – wysyłanie przypomnienia SMS nt. zaległości, odpowiedni zapis w umowie umożliwia karanie za opóźnienia, dzięki czemu zabezpieczamy się na takie niedogodności, jest to przyśpieszona forma windykacji.
  • Szybka pomoc i obsługa na wypadek awarii za pomocą aplikacji – prosty sposób zgłaszania usterek, szybkie wyszukiwanie fachowca, który rozwiąże problem, wezwanie pogotowia, bądź straży, poradnik dla lokatora, który odciąży zarządców od najczęstszych problemów.
  • Ułatwienie szybkiego kontaktu z klientami, dzięki bazy lokatorów – podgląd zadłużenia lokatora, aktualna umowa.
  • Wbudowany generator umów najmu pokoju, bądź mieszkania – tworzenie bezpiecznej umowy – prosty proces stworzenia umowy najmu. Profesjonalny szablon umowy został stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia, co najważniejsze jest zawsze aktualny oraz został sprawdzony przez kilka kancelarii prawniczych. Jest przyjazna dla lokatora a przy tym doskonale zabezpiecza wynajmującego.
  • Bezpieczny podpis umowy online – wygodne i błyskawiczne podpisanie umowy online, bez konieczności drukowania, potwierdzamy umowę podpisem na komórce + przelew za pierwszy czynsz online + SMS weryfikacyjny.
  • Wygodne sprawdzenie stanów licznika – lokator jest informowany o konieczności uzupełnienia stanu liczników mediów, zarządca ma bieżący podgląd wraz z wykresem zużycia, dzięki czemu nie dochodzi do wysokich kosztów użytkowania.

Wszystkie te cechy sami możecie przetestować, dzięki naszej aplikacji do zarządzania wynajmem mieszkańRentumi, w formie webowej za darmo!

 

 

Jeśli chcesz zacząć inwestować w nieruchomości, ale brakuje Ci wiedzy, bądź nie posiadasz dookoła osób, które mogłyby Ci w tym pomóc.
Koniecznie dołącz do nas na wydarzeniach, które organizujemy, są to:

Seminarium Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie:

Rentumi Seminarium Inwestowania w Nieruchomości

Spotkania osób zainteresowanych nieruchomościami, m.in. inwestorów, bądź ludzi posiadających kapitał, czy też zdolność kredytową, albo zupełnie nowych w branży nieruchomości. Charakteryzują się one nastawieniem na nawiązywanie kontaktów i wspólne realizowanie transakcji. Całe wydarzenie jest bogate w merytoryczną dawkę wiedzy, przekazaną przez profesjonalistów w swoich branżach, oraz zakończone zamkniętym after party z hostessami, lożą VIP i barem no-limit, oraz przekąskami.
Następna edycja Seminarium Inwestorów Nieruchomości odbędzie się już 24 Maja skontaktuj się z nami, aby wstępnie się zapisać i zarezerwować sobie miejsce, bądź zamów bilet bezpośrednio.

 

Elitarne 6cio dniowe Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości

Szkolenie Inwestowania w Nieruchomości

Wydarzenie w pełni poświęcone edukacji nowoczesnych rentierów. Jest to 6 dni ogromnej wiedzy o charakterze szkoleniowo- warsztatowej przekazanej przez najlepszych szkoleniowców i ekspertów w Polsce. Uwzględniające najważniejsze tajniki inwestowania w nieruchomości i nastawione na rozwój, nawiązywanie kontaktów, wzajemne przekazywanie doświadczenia i wzajemne realizowanie transakcji z naszą pomocą. A całość organizowana jest w ekskluzywnych ramach, dla większego komfortu naszych uczestników.

Na szkoleniu poznasz tajniki inwestowania, flipów, podnajmu, sposoby skalowania zdolności kredytowej oraz najnowsze technologie IT do automatyzacji zarządzania i marketingu nieruchomości. Poznasz aspekty prawne oraz dostaniesz gotowe i sprawdzone wzory umów opracowane przez naszych prawników i nauczysz się jak oceniać zysk z inwestycji jeszcze przed zakupem nieruchomości.

A co najważniejsze istnieje możliwość pozyskania nawet 80% refundacji kosztów szkolenia!

 

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać refundację i zapisać się na III Edycję Szkolenia Inwestowania w Nieruchomości, która rozpocznie się już 5 Kwietnia!

Inwestuj z Rentumi - Szkolenie inwestowania w nieruchomości

Napisz prywatną wiadomość lub zadzwoń bezpośrednio, aby uzyskać:

-Pełną agendę szkolenia

-Warunki przystąpienia do szkolenia

-Etapy i instrukcje rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych

-Kroki jakie należy wykonać po szkoleniu.

📧 szkolenia@rentumi.pl

📞 +48 733 900 950

(Więcej szczegółów o poprzedniej edycji:  https://rentumi.pl/strona-korporacyjna/aktualnosc/szkolenie-z-nieruchomosci-w-szczecinie/
 https://www.facebook.com/events/201757907376267/   oraz     https://www.facebook.com/events/351446105707374/)

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej