Zespół Rentumi nominowany do nagrody za innowację

Strona główna > Strona korporacyjna > Zespół Rentumi nominowany do nagrody za innowację

 

W ostatnich dwóch dniach, 15 i 16 Kwietnia, odbyło się w Tarnowie, Forum Innowacji. Miejsce, w którym młode kreatywne umysły, startupy, programiści, a nawet duże firmy, mogły zaprezentować swoją innowacje. Były to dwa dni pełne debat, nawiązywania kontaktów, rozmów i innowacji, na którym pojawili się inwestorzy z całej Polski, przedstawiciele rządu, parlamentu i administracji publicznej oraz reprezentanci biznesu, założyciele startupów, innowatorzy, naukowcy i eksperci.

Zespół Rentumi nominowany do nagrody za innowację.

Podczas całego wydarzenia zaprezentowało się wiele firm i młodych kreatywnych umysłów, które zwieńczone zostały ceremonią wręczenia nagród za innowację w różnych kategoriach. Po raz kolejny wyróżniony został – zespół Rentumi nominowany do nagrody za innowację wśród 85 startupów z całego świata, podczas której zaprezentowaliśmy jedyną na świecie aplikację do zarządzania wynajmem mieszkań. Narzędzie dzięki, któremu możemy w łatwy i wygodny sposób, zdalnie podpisywać umowy najmu przez komórkę, szybko dokonywać płatności przez internet, kontrolować ilość i sumy zapłaconych czynszów, obserwować zużycie liczników oraz podać niepłacących lokatorów do windykacji, czy też w razie awarii zamówić złotą rączkę.

 

Co się działo, podczas nominacji do nagrody za innowację?

Prócz konkursu Tarnowska Innowacja 2019, w którym zespół Rentumi wziął udział, odbyły się także, Konkurs Startup Award, Konkurs Robot Show, a nawet Hackhaton <Zaprogramuj_Tarnów/> podczas, którego programiści zaprezentowali swoje umiejętności językowe i głowę pełną pomysłów.

Cała ceremonia została uczczona wieczornym wydarzeniem networkingowym, w trakcie którego odpowiedzieliśmy na wiele pytań związanych z aplikacją do zarządzania wynajmem mieszkań.

Rentumi nominowane do nagrody za innowację

 

O czym rozmawialiśmy, w trakcie nominacji do nagrody za innowację?

Porozmawialiśmy o najnowszych projektach, które zrealizowaliśmy, a także o tych, które kształtują się na horyzoncie. Wiele osób zainteresował nasz wbudowany w aplikację, generator umów najmu mieszkania, generator umów najmu pokoju, generator umów najmu, oraz check listy, które się tam znajdują.

Nie obyło się od rozmów na temat naszego najnowszego projektu, który okazał się być dużym sukcesem na drodze zespołu Rentumi, czyli najbardziej obszernego szkolenia w regionie zachodniopomorskim, 6cio dniowego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości oraz kolejnego sukcesu networkingowych spotkań zrzeszających ludzi zainteresowanych branżą nieruchomości, czyli Seminarium Inwestorów Nieruchomości.

Według opinii uczestników naszych szkoleń oraz seminariów, organizujemy jedne z najlepszych wydarzeń w Polsce, zrzeszających ludzi działających w branży nieruchomości.

 

Najbliższe wydarzenia:

24 – 26 Maja i 31 – 2 Czerwca, odbędzie się IV edycja Szkolenia z Inwestowania w nieruchomości. – zarezerwuj miejsce.

24 Maja, odbędzie się VII edycja Seminariów Inwestorów nieruchomości. – zamów bilety.

 

 

Oceń nas!

Pozostałe aktualności

Czym jest najem krótkoterminowy?

Czytaj więcej

W jaki sposób ustalić wysokość czynszu najmu?

Czytaj więcej

Dom na wynajem – czy to się opłaca?

Czytaj więcej

O czym należy pamiętać wynajmując mieszkanie obcokrajowcowi?

Czytaj więcej